• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Śliweczki” na przedstawieniu muzycznym

  • -

„Śliweczki” na przedstawieniu muzycznym

7 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Trzeciego dnia „maratonu mikołajkowego” obejrzeliśmy przedstawienie muzyczne przygotowane przez dzieci z SP pod okiem pani katechetki Jolanty Roman. Był Mikołaj, ale też aniołki i kolędy. Miłym zaskoczeniem była piosenka „Mam tę moc” i współczesne przeboje, przy których trochę się poruszaliśmy oraz… quiz zimowo-świąteczny. Występ był przeplatany śpiewaniem piosenek przez nas – przedszkolaków. Na koniec dostaliśmy pakunek ze słodkościami, które tuż po koncercie spałaszowaliśmy w naszej sali.

Bardzo dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy ponownie 😉

M.G.