• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zajęcia otwarte dla rodziców

  • -

Zajęcia otwarte dla rodziców

5 grudnia spotkaliśmy się z rodzicami, aby przybliżyć im trochę naszą pracę. Po króciutkiej prezentacji umiejętności wokalnych Boróweczek zaprosiliśmy rodziców wraz z dziećmi do wysłuchania „Bajki o Świętym Mikołaju” i poćwiczyliśmy uważne słuchanie. Głównym celem naszego spotkania był powrót do tradycji wspólnego wykonywania ozdób świątecznych. Rodzice wspólnie z dziećmi ozdabiali bombki techniką decoupage.  Technika, choć nie jest prosta, naszym gościom nie sprawiła większych problemów, czego efektem były wspaniałe prace. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i chęć spędzenia swojego czasu wolnego wspólnie z nami.

Beata Figurska i Agnieszka Rejter