• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pani kapitan z wizytą w Poziomkach

  • -

Pani kapitan z wizytą w Poziomkach

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, 2 marca odwiedziła nas pani kpt. ż.w. Klaudia Skotnica-Filat. 
Dzieci z ogromnym zaciekawieniem przyglądały się naszemu Gościowi, największą uwagę przyciągnął niecodzienny ubiór – mundur 🙂
Pani kapitan przeczytała Poziomkom książeczkę, którą czytała jej mama, gdy była małą dziewczynką i którą jako już mama czytała swoim dzieciom – „Spóźniony słowik” Juliana Tuwima. Następnie pani kapitan opowiedziała dzieciom o pracy na statku, o ładunkach jakie przewozi, jak wygląda mostek, jakie zwierzęta mieszkające w morzach i oceanach spotyka podczas rejsów i o tym jak wyglądają współcześni piraci.
Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i zapraszamy ponownie 😉

M.Ś.