• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zajęcia otwarte dla rodziców – Brzoskwinki

  • -

Zajęcia otwarte dla rodziców – Brzoskwinki

18 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Celem zajęć było pokazanie umiejętności dzieci z edukacji matematycznej, a dokładniej z zakresu przeliczania przedmiotów i ich położenia względem siebie, a także innych przedmiotów.

Rodzice mieli okazji zobaczyć swoje dzieci podczas różnych aktywności, na zakończenie wspólnie ze swoim dzieckiem utrwalali nabytą wiedzę podczas zajęć. Wszyscy bardzo się starali brać czynny udział w zabawach zorganizowanych przez wychowawców grupy.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia i uroczystości.  

                                                                                                                                                           A.W i R.D.