Witam Państwa,

W sobotę tj, 09 czerwca , w godzinach od 10.00-13.00 Rodzice, którzy mają potrzebę porozmawiania ze mną, mogą przyjść i porozmawiać. Zapraszam serdecznie do kuchni (schodami  zewnętrznymi od strony placu zabaw przedszkola). Można będzie również wyjaśnić rozliczenia , jeśli macie Pastwo jakiekolwiek wątpliwości z księgowym.

Przypominam ponownie, że informacje o nieobecnościach dzieci wysyłamy tylko i wyłącznie zgodnie z umową na adres mailowy:

dietacare@interia.pl  lub nr telefonu 503 705 494.

Zgłoszenie informacji o nieobecności dziecka w przedszkolu na inny adres mailowy lub inny nr telefonu, nie będzie uznawany.

Zapraszam Państwa do kontaktu  w każdą środę w godzinach 15.00-16.00 w kantorku holu głównego, tam gdzie przekazywane są Państwu rozliczenia.

Jestem również do Państwa dyspozycji pod telefonem 698  630 124, w każdy piątek w godzinach od 14.00-16.00. Jednak smsy oraz zgłaszanie nieobecności pod tym nr telefonu nie będą uwzględniane.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska