Zgłaszanie nieobecności

Zgłaszanie nieobecności

Informacja dla Rodziców:

Zgłaszanie nieobecności dziecka do firmy cateringowej Dieta Care Agnieszka Zielińska od 03.09.18 r tylko i wyłącznie na adres mailowy dietacare@interia.pl.

Ze względu na RODO nie będą uwzględniane zgłoszenia na telefon.

Przepraszamy, ale z powodu wprowadzenia RODO(ochrona danych osobowych), w przypadku uszkodzenia telefonu nie będziemy mieli możliwości uzyskania list obecności z placówki.

Codziennie pracownik Dieta Care sprawdza listę obecności dzieci w placówce i na bieżąco wyjaśnia niezgodności między mailami , a listami obecności.

Płatności  do 5 –go każdego miesiąca. Informacje o płatnościach są wysyłane smsem na nr telefonu Rodzica , a paragony fiskalne do odbioru w wyznaczonych godzinach i dniach podanych w smsie.

Przy wpłatach za catering proszę umieszczać :Imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy dziecka , wpłata za miesiąc, np.

Agnieszka Zielińska, Malinki, opłata za wrzesień 2018

Bezpłatne konsultacje dietetyczne:

Każda środa godzina 15-16.00 lub po uprzednim umówieniu się tel.503 705 494.Telefon czynny poniedziałek-piątek od 12-16.00

Reklamacje dotyczące naliczania opłat za catering codziennie w godzinach 12.00-16.00 pod nr telefonu 503 705 494. Kontakt –Pani Wiktoria.

Dieta Care Agnieszka Zielińska