Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do placówki w ubiegłym roku

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do placówki w ubiegłym roku

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do placówki w ubiegłym roku.

1.Umowy

Ze względu na Rodo 06.09.18 r będą na stronie wywieszone nowe umowy na catering.

Proszę o podpisanie nowych umów oraz dostarczenie ich do 10.09.18  bezpośrednio do kuchni.(wejście do kuchni tylko od strony głównej –od strony placu zabaw) schodami w dół.

Uwaga!!!!!

Umowy można od 06.09.18 r odebrać u wychowawcy grupy , ale wypełnione oddać tylko i wyłącznie u P. Wiktorii (ze względu na Rodo).

2.Konto:

Ze względu na Państwa prośby , aby było jedno konto przypisane do całej placówki (chociażby ze względu na rodzeństwa uczęszczające do jednej placówki),podaję nr konta :

Dieta Care Agnieszka Zielińska 72-006 Mierzyn Rolnicza 11a

23 1020 4795 0000 9002 0380 7625

Jeżeli ktoś z Państwa wpłacił za wrzesień na konto dotychczasowe płatności są widoczne, gdyż jest to subkonto do podanego powyżej.

Płatności do 5-go każdego miesiąca.

1. Zgłaszanie nieobecności –tylko i wyłącznie na adres mailowy dietacare@interia.pl do godziny 7.30.

Nieobecność zgłoszona telefonicznie lub smsem nie będzie uznawana.

Zgłoszenia nieobecności po godzinie 7.30 również nie będą uznawane.

pozdrawiam, Agnieszka Zielińska