UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Witam,

W załączniku umowa dla Rodziców, których dzieci uczęszczały już do placówki w roku ubiegłym oraz Rodziców nowych , którzy podpisywali umowy w czerwcu.

Uwaga!!!!

W związku z faktem, iż wczoraj na zebraniu część Rodziców otrzymała umowy do wypełnienia,pozostałe umowy będą do odebrania na stoliczku przy hallu głównym.

Umowa z literką N w górnym rogu umowy jest dla Rodziców zupełnie nowych, którzy nigdy nie podpisywali umowy z Dieta Care.

Umowa z literką A w górnym prawym rogu jest dla Rodziców, których dzieci uczęszczały w ubiegłym roku do placówki oraz Rodziców Nowych, którzy podpisali umowę w czerwcu 2018 z Dieta Care.

Istnieje również możliwość wydrukowania umów ze strony przedszkola i odesłanie skanem pod warunkiem,iż umowa będzie podpisana parafką na każdej stronie oraz na ostatniej stronie pełnym imieniem i nazwiskiem- koniecznie niebieskim długopisem.Takie umowy można wysłać na adres : dietacare@interia.pl.

Pozostałe umowy podpisane prosimy dostarczać do kuchni bezpośrednio do P.Wiktorii.

pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Zielińska