• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wyjazd do Bobolina gr. II Jeżynki

  • -

Wyjazd do Bobolina gr. II Jeżynki

Dnia 25.09.2018r. przedszkolaki z grupy „Jeżynki” odwiedziły Wiejskie Podwórko w Bobolinie. Tego dnia czekało na nas wiele atrakcji i  nie było czasu na nudę. Dzieci miały możliwość poznawania przyrody w bezpośrednim z nią kontakcie, jeździły na koniku, karmiły króliki i bawiły się na przestronnym placu zabaw. Nie zabrakło również ogniska i pieczenia kiełbasek. Głównym celem wycieczki było przybliżenie dzieciom świata zwierząt, obserwacja środowiska przyrodniczego oraz aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

                                                                                                                                  E.M.