Jabłuszka na przedstawieniu „Kuchenne igraszki”

Jabłuszka na przedstawieniu „Kuchenne igraszki”

9. października dzieci mogły poczuć się jak w prawdziwym teatrze. W tym dniu nasza sala zamieniła się na chwilę w piękną kuchnię! Była to scenografia do przedstawienia w wykonaniu aktorów z AGENCJI PIMPUŚ – ANIMACJE TEATRALNO-MUZYCZNE.

Oglądana przez nas bajka pięknie wpisała się w treści realizowane w tym tygodniu. Dzieci poprzez spektakl utrwaliły sobie jak dbać o zdrowie poprzez zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną.
Przedszkolaki pomogły w rozwiązaniu sporu pomiędzy Pierogiem a Panem Marchewką, którzy rywalizowali między sobą o popularność. Dzieci doszły do wniosku, że pierogi można jeść razem z surówką marchewkową, co będzie zarówno zdrowe, jak i pożywne. Podczas przedstawienia nie zabrakło również wspólnych tańców, śpiewów i zabaw ruchowych. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie przedstawienia.
M.Ś.