Dzień Pluszowego Misia – Brzoskwinki

Dzień Pluszowego Misia – Brzoskwinki

Piątek 23 listopada, minął Nam wspólnie z pluszowym misiem, a to nie bez znaczenia, gdyż tego dnia obchodziliśmy w Naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.
Dzieci w tym dniu przyniosły swoje misie, również swoim wyglądem przypomniały pluszowego przyjaciela wszystkich dzieci. W holu przedszkola odbyły się zabawy i konkursy związane z misiem. Hasło przewodnie zabawy brzmiało: ,, Nawet misio, choć pluszowy nosi odblask cytrynowy’’. Podczas obchodów Dnia misia, był obecny z Nami Pan Policjant, który przypomniał Nam o konieczności noszenia odblasków, zwłaszcza o tej porze roku. Nasze Brzoskwinki poprawnie odpowiadały na pytania Pana policjanta, oraz wiedziały jak należy bezpiecznie poruszać się po drodze.
Podczas trwania zabaw, dzieci miały okazję tańczyć ze swoim misiem na głowie, co sprawiło im wiele radości. Na zakończenie wspaniałej imprezy, czekała na Nas słodka przekąska zafundowana z funduszy Rady Rodziców.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tego wydarzenia.
A.W