• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Andrzejkowe wróżby – Gruszeczki

  • -

Andrzejkowe wróżby – Gruszeczki

30.11 grupa Gruszek przeniosła się w magiczny dzień wróżb andrzejkowych. Każde dziecko było pięknie przebrane: była czarownica, księżniczka, strażak, spider-man, Elza, smoki, jaszczurki i wiele, wiele innych cudownych i bajkowych postaci.

Dzieci brały udział w wielu wróżbach i bawiły się wspólnie z grupą Śliwek i Truskawek. Najbardziej spodobała się dzieciom wróżba, w której wygrywa dziecko, którego but pierwszy „dojdzie” do drzwi. Dzieci wiedziały, że kto wygra ten pierwszy wyjdzie za mąż lub się ożeni. Dziewczynki powoli i ostrożnie się ścigały – natomiast chłopcy ścigali się jak na torze wyścigowym i nie można ich było okiełznać! Aż dziw bierze, że tak „śpieszno im do ożenku”.

Zapraszam do fotorelacji z tego magicznego dnia 😊