• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Pluszowego Misia – Gruszeczki

  • -

Dzień Pluszowego Misia – Gruszeczki

Dzień Pluszowego Misia

 

23 listopada w naszym przedszkolu odbył się Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każde dziecko przyniosło swojego ukochanego misia. Zabawa odbyła się na holu przedszkolnym, w której uczestniczyły grupy: I, II, III, IV oraz grupa żłobkowa. Tego dnia odwiedził nas Pan Policjant, który przypomniał nam zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Hasłem przewodnim całej zabawy było hasło „Nawet misio, choć pluszowy nosi odblask cytrynowy”. Był to dzień pełen wrażeń, oprócz spotkania z Panem Policjantem dzieci brały udział w konkursach, zabawach ruchowych, muzycznych. Po imprezie na dzieci czekał mały poczęstunek.

M. K.