• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Warzywno-owocowy Jeż”.

  • -

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Warzywno-owocowy Jeż”.

 

W dniu 21.11.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Warzywno-owocowy jeż”.
Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzenia czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Udział w konkursie wzięło 8 prac przedstawiających jeże. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wraz z panią Dyrektor wręczyły dzieciom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za udział w konkursie :

  1. Lidii z Pszczółek
  2. Marcelowi z Pszczółek
  3. Kai z Pszczółek
  4. Milenie z Pszczółek
  5. Oli z Biedronek
  6. Ali z Biedronek
  7. Jasiowi z Biedronek
  8. Kai z Biedronek