Bal karnawałowy – Gruszeczki

Bal karnawałowy – Gruszeczki

15.01 grupa Gruszek i Jabłuszek zamieniła się w postacie z najróżniejszych bajek – a wszystko za sprawą Balu Karnawałowego! Aby cały rok minął nam na wesołej zabawie postanowiliśmy wspólnie się pobawić, pośpiewać i potańczyć. Dzieci zaprezentowały swoje stroje ale także brały udział w kilku konkursach. Najbardziej przypadł nam do gustu konkurs pt. „Przeciąganie liny”- grupa Gruszek przeciwko grupie Jabłuszek. Dzieci z całej siły ciągnęły linę ale na szczęście zakończyło się na remisie 🙂 Był także taniec na gazecie, z balonem, „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg z daleka” i wiele wiele innych przedszkolnych „hitów”. Po godzinie tańców dzieci w swoich salach napiły się i zjadły słodki poczęstunek. To był pełen wrażeń dzień! Oby więcej takich w naszym przedszkolu.

mgr Anna Socha