• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

  • -

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

„Jest taki miś, wesoły miś,

na imię Kubuś ma!

Kubuś Puchatek, Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek, na imię Kubuś ma!”

18 stycznia Jabłuszka świętowały Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola maskotkę Kubusia Puchatka lub któregoś z jego przyjaciół, a niektóre nawet ubrały coś z motywem misia 😊

Ten dzień upłynął Jabłuszkom miło i sympatycznie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce. Słuchały opowiadań, których głównym bohaterem był nie kto inny – tylko Puchatek. Rozwiązywały także zagadki o mieszkańcach Stumilowego Lasu, a na zakończenie chętne dzieci wykonały piękne portrety Kubusia.

M.Ś.