• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Dzień Mamy i Taty – Brzoskwinki

  • -

Dzień Mamy i Taty – Brzoskwinki

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 27.05.2019r. dzieci z grupy Brzoskwinki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno- wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki oraz zaprosiły na poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

M. Sz.