• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Koncert bajkowy Pro Musica – Śliweczki

  • -

Koncert bajkowy Pro Musica – Śliweczki

Pro Musica – Śliweczki

31 stycznia dla przedszkolaków wystąpili artyści z Agencji Artystycznej Pro Musica. Muzycy zabrali dzieci z kolorowy świat różnych dźwięków poprzez inscenizację pt. „O Śpiącej Królewnie”. Była to piękna muzyczna opowieść. Podczas koncertu dzieci zapoznały się z budową i sposobem grania takich instrumentów jak saksofon oraz  gitara akustyczna. Koncert był niepowtarzalną okazją aby przenieść się w muzyczno-bajkowy świat księżniczek co bardzo podobało się dzieciom. Wszystkie przedszkolaki uwielbiają muzyczne opowiadania i dźwiękowe zagadki. Dziękujemy za koncert!

                                                                                                      Ania K.