• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Przedstawienie muzyczne Pro Musica – Boróweczki

  • -

Przedstawienie muzyczne Pro Musica – Boróweczki

Przedstawienie muzyczne Pro Musica

31 stycznia nasze przedszkole odwiedziła grupa muzyczna Agencji Artystycznej Pro Musica. Artyści zaprezentowali nam przezabawną bajkę muzyczną „O Śpiącej królewnie i karnawałowych zagadkach”. Dzieci z zainteresowaniem przysłuchiwały historii księżniczki o imieniu Dysharmonia, którą zła czarownica używając swych czarów sprawiła, że księżniczka zasnęła w długi sen. A jedynym ratunkiem dla niej było rozwiązanie zagadek karnawałowych na szczęście cała historia zakończyła się dobrze i królewna wybudziła się ze snu😊

W czasie koncertu dzieci poznały budowę i sposoby grania na gitarze i saksofonie, a obejrzana bajka muzyczna musiała się bardzo podobać przedszkolakom, bo żywiołowo i spontanicznie reagowały na prezentowane utwory muzyczne😉