• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Żłobek- Nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu na rok szkolny 2021/2022

  • -

Żłobek- Nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu

22 MARCA 2021 r. rozpocznie się nabór na wolne miejsca do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.
Rodzice, składają wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka poprzez stronę naboru https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek 

Wydrukowany, podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (zaświadczenia, oświadczenia) rodzice składają do urny znajdującej się  Publicznym Żłobku Gminnym (wejście od strony placu zabaw, przez drewnianą furtkę, z prawej strony budynku).
W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez adres e-mail zlobek@kolbaskowo.pl
lub telefonicznie 605 442 440.

Wnioski składa się w terminie od 22 marca do 8 kwietnia.

Warunki i kryteria rekrutacji na rok szkolny na 2021/2022 określa REGULAMIN REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO ŻŁOBKA GMINNEGO W PRZECŁAWIU NA ROK SZKOLNY 2021/2022

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO ŻŁOBKA GMINNEGO W PRZECŁAWIU na rok szkolny 2021/2022

5 marca – 12 marca – Rodzice dzieci uczęszczających do żłobka w przypadku chęci kontynuacji opieki i edukacji żłobkowej w następnym roku, zobowiązani są złożyć deklarację o kontynuowaniu opieki i edukacji w żłobku.

22 marca – 8 kwietnia – Rekrutacja do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

Rodzice, wypełniają na stronie https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek/ wniosek o przyjęcie do Publicznego Żłobka Gminnego. Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami rodzice składają do urny znajdującej się przy wejściu do Publicznego Żłobka Gminnego.

20 kwietnia – listy przyjętych i nieprzyjętych dzieci do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu na rok szkolny 2021/2022 (udostępnione na stronie internetowej naboru oraz bramie wejściowej do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu).

 

Załączniki do pobrania