• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Dzień Edukacji Narodowej w Jabłuszkach i Gruszeczkach

  • -

Dzień Edukacji Narodowej w Jabłuszkach i Gruszeczkach

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.

14 października 2021r., w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele oraz pracownicy przedszkola. Piękny występ z okazji dnia Nauczyciela przygotowała grupa Jagódek z Panią Magdaleną Szeflińska i Moniką Śmiałkowską, na którą byli zaproszeni przedszkolaki z naszego przedszkola, w tym również dzieci z grupy Jabłuszek i Gruszeczek. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor przedszkola Aneta Pietrzak, która złożyła, serdeczne życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. 

W części artystycznej dzieci z grupy Jagódek, pięknym wierszem wyraziły swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie dzieci rozdały nauczycielom i pracownikom przedszkola drobne upominki.

Po pięknym występie w holu przedszkola, dzieci z grupy Jabłuszek i Gruszeczek udały się do grupy Truskawek, gdzie również mogli podziwiać piękny występ 5 latków. 

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak piękny dzień 🙂