• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 915065800 Przedszkole

Szlachetna Paczka

  • -

Szlachetna Paczka

Po raz kolejny Nasze Przedszkole bierze udział w akcji Szlachetna Paczka. 

Serdecznie prosimy rodziców o pomoc. 

Historia Rodziny  

 Pani Alicja i Mariusz są rodzicami 3 dzieci – Pawła, Weronikę i Aleksandra. Ich życie zmieniło się z chwilą utraty pracy Pani Alicji i nagłej zmiany mieszkania. Przenieśli się do dawno niezamieszkanego domu w lesie, który wymaga remontu. Pan Mariusz stara się na własną rękę kończyć prace, jednak nie zawsze ma na to pieniądze. Wykończył już dodatkowy pokój i teraz remont stanął na wybiciu części ściany w celu wstawienia drzwi. Obecnie rodzina mieszka w jednym pokoju. Rodzice dzielą się pracą oraz opieką nad dziećmi. Mieszkają blisko natury, więc woda i las to ich codzienność, dzieci bardzo lubią bawić się na dworze. Dochód rodziny to 3950pln. Po odliczeniu kosztów mieszkania i przedszkola 2230, na jednego członka rodziny zostaje 344pln. 

 

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

  1. Bon do sklepu budowlanego

Rodzina potrzebuje pomocy w sfinansowaniu materiałów potrzebnych do wykończenia remontu. Obecnie prawie w pełni mają przyszykowany nowy pokój dla dzieci.

  1. Żywność
  2. Środki czystości

  Potrzebne artykuły będzie można zostawiać  w kartonie, który będzie w holu. 

Zbiórka trwa do 10 grudnia 2021r.

Dziękujemy!