Wakacje

Życzymy wszystkim, aby czas wakacji był bezpieczny, pełen przygód, radości i niezapomnianych przeżyć.

Wyprawka przedszkolna dla dzieci nowo przyjętych na rok 2023/24

Wyprawka do przedszkola dla dzieci 3 i 4 letnich:

• Prześcieradło/podkład nieprzemakalny na leżak przedszkolny 60x140cm (podpisane)
  • Poduszka i kocyk (podpisane)
  • Wygodne i bezpieczne obuwie zmienne do przedszkola, łatwe do zakładania dla dziecka
  • Ubrania na zmianę w podpisanym worku (koszulka/bluzeczka, spodnie, majteczki, skarpetki – 2 komplety, odpowiednie do pory roku)

Wyprawkę należy przygotować na 1 września. O pozostałych potrzebnych rzeczach zostaną Państwo poinformowani na zebraniu.

Żegnamy przedszkole z Leroy Merlin”

Dzięki wsparciu przez Leroy Merlin i Rady Rodziców – Malinki i Truskawki posadziły pamiątkowe klony przy placu zabaw. Duże drzewka posadzone przez absolwentów naszego przedszkola mają upamiętnić pobyt dzieci w naszej placówce. Rada Rodziców ma nadzieję, że sadzenie pamiątkowych roślin stanie się przedszkolną tradycją, która będzie cieszyć kolejne pokolenia i upiększać naszą przestrzeń. Leroy Merlin przekazało ziemię oraz kore, której użyliśmy na terenie całego przedszkola. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy! Naszym absolwentom życzymy powodzenia w szkole.

Kolejny rok za nami – Śliweczki

Pożegnanie przedszkola przez absolwentów

W dniu 16 czerwca absolwenci roku 2023, grupa Truskawki i Malinki żegnali uroczyście przedszkole. Na tej podniosłej uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć wójt gminy Kołbaskowo Panią Małgorzatę Schwarz. Nie zabrakło wzruszeń i gromkich oklasków. Dziękujemy Rodzicom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za lata pięknej współpracy.

Olimpiada matematyczna

Konkurs Bezpieczni nad wodą

Dnia 23 06.2023 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla osób biorących udział w konkursie ” Bezpieczni nad wodą”.  Dziękujemy Fundacji Sedina HS za ufundowane nagrody 🙂.
Prace piękne, laureaci zadowoleni.
Bezpiecznych wakacji 😉