Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu
9 czerwca 2026 r.
Motyli wykonały prace prace plastyczną pt. „Miś”. Malowanie paluszkiem namoczonym w farbce po szablonie misia stworzyło fakturę, która przypominała puszystego pluszowego misia. Była to pomysłowa i kreatywna zabawa dla dzieci.
3 czerwca 2026 r.
Grupa Motylki miała okazję kolorować kredkami na białej kartce papieru. Każde dziecko wyrażało swoje uczucia i nastrój poprzez rysowanie. Dzieci uczyły się nazw kolorów i rozwijały wyobraźnię plastyczną.

1 czerwca 2026r.
W naszym żłobku odbyła się długo wyczekiwana przez każde dziecko uroczystość… tak mowa o „Dniu Dziecka”. Zadbałyśmy o to aby na twarzy wszystkich naszych podopiecznych pojawił się uśmiech 🙂 Stało się tak za sprawą przygotowanych atrakcji, które czekały na dzieci w dniu ich święta. Tego dnia można było „wybrać się na przejażdżkę rowerową”, pokonać ścieżkę sensoryczną, nie mogło zabraknąć baniek mydlanych uwielbianych przez wszystkich, jednak największą radość sprawiły dzieciom harce na dmuchańcach. Po wyśmienitej zabawie przyszedł czas na zdrową przekąskę w postaci owoców: truskawek, bananów i jabłuszek. Oczywiście na dzieci czekały również prezenty. To był bardzo radosny dzień.

1 czerwca 2026r.I
W naszym żłobku odbyła się długo wyczekiwana przez każde dziecko uroczystość… tak mowa o „Dniu Dziecka”. Zadbałyśmy o to aby na twarzy wszystkich naszych podopiecznych pojawił się uśmiech 🙂 Stało się tak za sprawą przygotowanych atrakcji, które czekały na dzieci w dniu ich święta. Tego dnia można było „wybrać się na przejażdżkę rowerową”, pokonać ścieżkę sensoryczną, nie mogło zabraknąć baniek mydlanych uwielbianych przez wszystkich, jednak największą radość sprawiły dzieciom harce na dmuchańcach. Po wyśmienitej zabawie przyszedł czas na zdrową przekąskę w postaci owoców: truskawek, bananów i jabłuszek. Oczywiście na dzieci czekały również prezenty. To był bardzo radosny dzień.

1 czerwca 2026r.
W naszym żłobku odbyła się długo wyczekiwana przez każde dziecko uroczystość… tak mowa o „Dniu Dziecka”. Zadbałyśmy o to aby na twarzy wszystkich naszych podopiecznych pojawił się uśmiech 🙂 Stało się tak za sprawą przygotowanych atrakcji, które czekały na dzieci w dniu ich święta. Tego dnia można było „wybrać się na przejażdżkę rowerową”, pokonać ścieżkę sensoryczną, nie mogło zabraknąć baniek mydlanych uwielbianych przez wszystkich, jednak największą radość sprawiły dzieciom harce na dmuchańcach. Po wyśmienitej zabawie przyszedł czas na zdrową przekąskę w postaci owoców: truskawek, bananów i jabłuszek. Oczywiście na dzieci czekały również prezenty. To był bardzo radosny dzień.