• 915065800 Przedszkole

Żłobek- Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia 2022r.

6 grudnia jest dniem długo wyczekiwanym przez dzieci. W tym szczególnym dniu obchodzone są Mikołajki. Jest to radosny czas, w którym Mikołaj obdarowuje upominkami. Nie inaczej było w naszym żłobku. Dzieci po przyjściu do żłobka rozpoczęły dzień standardowo od śniadanka. Kilka chwil później w żłobku zjawił się również ważny gość – Święty Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami i pozował do wspólnych zdjęć. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła wiele emocji. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci jeszcze długo po spotkaniu przeżywały ten dzień rozpakowując swoje prezenty. Mikołajkowe paczuszki ufundowałam ze środków Rady Rodziców.

Biedronki

Motylki

Pszczółki

Motylki- Mikołajkowe zajęcia

6 grudnia 2022r.

Grupa Motylki obchodziła „Mikołajki’. W tym dniu dzieci przyszły do żłobka ubrane na czerwono. Zajęcia zaczęliśmy od pogadanki związanej z symbolami świątecznymi. Następnie dzieci wykonały wspólna pracę plastyczną pt.” Świąteczna skarpeta”.

Motylki- czapka… szalik…

2 grudnia 2022r.

Motylki wykonały pracę plastyczną ” Czapka i szalik” z wykorzystaniem kolorowego papieru oraz gotowych pomponików. Dzieci rozwijały indywidualnie swoje zdolności plastyczne oraz czerpały radość z tworzenia pracy.

Motylki- urodziny Michałka

2 grudnia 2022r.

Dziś swoje drugie urodziny obchodził Michał. Życzmy, aby uśmiech towarzyszył Ci przez całe życie. 🙂

Pszczółki- Choinka

1 grudnia 2022r.

1 grudnia w naszej sali zaczęło robić się zimowo i świątecznie. Dzieci przepięknie ozdobiły filcowe choinki, które zdobią naszą salę.

Pszczółki- Szarfy, woreczki

29 listopada 2022r.

Do dzisiejszych zajęć wykorzystaliśmy kolorowe szarfy i woreczki. Na początku przy pomocy tych przedmiotów utrwaliliśmy nazwy kolorów. Następnie odbyły się zabawy, które miały na celu kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zwinności i koordynacji wzrokowo- ruchowej.