Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu na rok szkolny 2018/2019 na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22 czerwca 2018r. o godz. 17.00 w holu przedszkola.

Dyrektor oraz grono pedagogiczne

Witam Państwa,

Proszę Rodziców, którzy nie dostarczyli umów na świadczenie usług cateringowych do Dieta Care o pilne ich podpisanie i przyniesienie do kuchni .

Niedostarczenie umów do piątku ,tj.15.06.2018 oraz nieopłacenie cateringu spowoduje wstrzymanie dostarczenia posiłków dla dzieci od poniedziałku tj. od 18.06.2018 r.

Sytuacja dotyczy tylko jednych Rodziców z grupy Jezynek, jednych z grupy Gruszek, jednych z grupy Truskawek, jednych z grupy Borówek, jednych z grupy Jagódek, jednych z grupy żłobkowej .

Od poniedziałku w przypadku nie dostarczenia umów i braku wpłat za catering grupy te otrzymają o jedną porcję posiłków mniej.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska

Witam Państwa,

W sobotę tj, 09 czerwca , w godzinach od 10.00-13.00 Rodzice, którzy mają potrzebę porozmawiania ze mną, mogą przyjść i porozmawiać. Zapraszam serdecznie do kuchni (schodami  zewnętrznymi od strony placu zabaw przedszkola). Można będzie również wyjaśnić rozliczenia , jeśli macie Pastwo jakiekolwiek wątpliwości z księgowym.

Przypominam ponownie, że informacje o nieobecnościach dzieci wysyłamy tylko i wyłącznie zgodnie z umową na adres mailowy:

dietacare@interia.pl  lub nr telefonu 503 705 494.

Zgłoszenie informacji o nieobecności dziecka w przedszkolu na inny adres mailowy lub inny nr telefonu, nie będzie uznawany.

Zapraszam Państwa do kontaktu  w każdą środę w godzinach 15.00-16.00 w kantorku holu głównego, tam gdzie przekazywane są Państwu rozliczenia.

Jestem również do Państwa dyspozycji pod telefonem 698  630 124, w każdy piątek w godzinach od 14.00-16.00. Jednak smsy oraz zgłaszanie nieobecności pod tym nr telefonu nie będą uwzględniane.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska

Formuła obliczeń rozliczenia za wyżywienie

Witam Państwa,

Poniżej podaję sposób wyliczeń za posiłki Państwa Dzieci w poszczególnych miesiącach:

Kwiecień:

20X10=200 zł-brak odliczeń

Wszyscy Rodzice płacą taką samą kwotę.

20-liczba dni roboczych w kwietniu

10 zł-dzienna stawka żywieniowa

Maj:

19X10=190 zł

19-liczba dni roboczych w maju

10 zł-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie:

Ilość dni w jakim dziecko było nieobecne x 10 zł

Przykład:

Dziecka nie było 2 dni:

190-2X10=190-20=170 zł, czyli kwota do zapłaty wynosi 170 zł

Czerwiec:

21×10 =210

21-liczba dni roboczych w czerwcu

10-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie:

Ilość dni , w jakim dziecko było nieobecnex10 zł

Np.

Dziecka nie było 5 dni

210-5×10=210-50 =160, czyli kwota do zapłaty wynosi 160 zł.

Proszę również pamiętać ,że zdarzają się pojedyncze sytuacje , gdzie Rodzic uiścił za dużą lub za małą kwotę. Wtedy kwota końcowa do zapłaty za konkretny miesiąc może się trochę różnić , gdyż będzie skorygowana o nadpłatę lub niedopłatę.

Osoby, którym nie zgadza się rozliczenia, proszone są o wysłanie mailowo z swoich maili, lub sms-ów. Można również je przynieść i pokazać Pani Wiktorii w godzinach 8.00-9.00 lub 15.00-16.15 od wczoraj do piątku. Wydłużymy czas dyżuru Pani Wiktorii do piątku. Pani Wiktoria dyżuruje w kantorku holu głównego przy szatni.

Uwaga, ważne!!!

Osoby , które nie mogą odebrać rozliczenia, mogą się skontaktować  z księgowym w sobotę tj.9 czerwca w godzinach od 10.00-13.00. pod nr tel.698 630 124.

Przypominamy jednocześnie, iż informację o nieobecnościach Dzieci zgłaszamy tylko i wyłącznie na adres mailowy  lub sms-em na nr telefonu  podany w umowie.

Nieobecności zgłoszone na inny nr telefonu lub inny adres mailowy nie będą uwzględniane przez Dieta Care .

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka został zaproszony Teatr Gwitajcie z przedstawieniem „Pchła Szachrajka”. Dzieci pomimo początkowego strachu świetnie się bawiły oglądając bajkę a także biorąc udział we wspólnych zabawach. Kolejne wspaniałe doświadczenia dla naszych maluchów.

Urodzinkowo :)

Zajęcia plastyczne

W naszym żłobku uczymy się bawić papierem tworząc różne piękne prace plastyczne. Wiemy jak obsłużyć się klejem i zrobić kropki z farby na skrzydełkach biedronki 🙂