Propozycje zabaw dla małych tancerzy.

Witamy Serdecznie 🙂

Wychodząc na przeciw sytuacji panującej w kraju proponujemy Państwu oraz naszym małym tancerzom utrzymanie ciągłości zajęć tanecznych i rytmicznych, które na co dzień prowadzone są w przedszkolach. W naszej zamknięte grupie publikować będziemy materiały, dzięki którym Państwa dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w domu. Wystarczy włączyć filmik i bawić się razem z nami. Zapraszamy serdecznie.

W celu dodania do grupy proszę odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Link do grupy (jeśli nie działa należy skopiować i  wkleić w przeglądarkę) https://www.facebook.com/groups/tance.wygibance/

pozdrawiam serdecznie

pani Ada

Uwaga Rodzice!!!

Dyrektor Przedszkola Publicznego i Publicznego Żłobka Gminnego informuje Państwa, iż w dniach 12 i 13 marca placówka będzie realizowała wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Apelujemy!!! do Rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia dziecku opieki, o pozostawienie dzieci w domu już od czwartku.

W dniach 16 – 25 marca br.

Przedszkole Publiczne i

Publiczny Żłobek Gminny

będą nieczynne.

W tych dniach sekretariat pracuje w godzinach 9.00-14.00

Zwracamy się do Państwa z prośbą,

jeśli nie ma konieczności osobistego załatwienia spraw,

o korzystanie z poczty e-mail sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl

lub telefonicznie pod numerem 91 5065800

Walentynki w Motylkach

Z okazji dnia Św. Walentego w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia tematycznie nawiązujące do święta. Dzieci radośnie tańczyły przy piosence pt.” Serduszko puka”, z zaangażowaniem szukały ukrytych serduszek w sali , a następnie wykonały pracę plastyczną, pt. Walentynka dla Rodziców.

Motylki na spacerze

Spacer 06.02.2020r.- Motylki

W czwartkowy poranek dopisała mam pogoda i wybraliśmy się na krótki spacer. Maluszki  poznały  teren otaczającego nas przedszkola i szkoły podstawowej.

Występy przedszkolaków- Motylki

W dniach 22.01.2020r. i 05.02.2020r. odwiedziła Motylki grupa przedszkolna. Starszaki zaprezentowały nam swój program muzyczny, taneczny, i teatralny. Maluszki były oczarowane pokazem i z wielkim zainteresowaniem oglądały i słuchały występujących artystów. Wszystkim widzom przedstawienie bardzo się podobało. Zapraszamy ponownie.

Zajęcia z akupresury „Motylki”

Dnia 03.02.2020r. odbyły się zajęcia z akupresury: stóp i  masażu relaksacyjnego przy pomocy dysków sensorycznych.

Bal karnawałowy w Motylkach

Dnia 31.01.2020r. maluszki z  grupy „Motylki” w swoich pięknych przebraniach uczestniczyły w balu karnawałowym. Czas zabawy dzieciom umilili animatorzy. Było wiele atrakcji między innymi: dmuchany zamek, zabawa z chustą animacyjną i kolorowymi piłkami, bańki mydlane oraz znana i lubiana maskotka Sky z Psiego Patrolu. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią uczestniczyły we wszystkich zabawach.