Wiosenne prace w ogrodzie – Śliweczki i Jabłuszka

Zabawy kolorami Poziomek

Dzień Ziemi – Borówki

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dzień Ziemi jest to święto, którego celem jest promowanie
proekologicznych postaw. Tego dnia w przedszkolu podkreślaliśmy
wspólną odpowiedzialność za naszą planetę.

Quiz Ekologiczny

Dzień Ziemi – Malinka

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi 🙂 Odwiedziła nas p. Ania, która przygotowała quiz o Naszej pięknej planecie. Dzieci chętnie brały udział 😉 Otrzymaliśmy słodkie nagrody i dyplom. Oczywiście wybraliśmy się sami pomóc Naszej planecie i zbieraliśmy wspólnie śmieci. Dzieci nie chciały wracać do przedszkola.

Finał Konkursu Recytatorskiego

Dbamy o ziemię – grupa Jabłuszka

19.04 w Jabłuszkach odbyły się zajęcia podsumowujące tydzień „Dbamy o Naszą Planetę”. Zajęcia dotyczyły segregacji śmieci. Dzieci miały za zadanie uporządkować „bałagan” w sali wrzucając odpady do odpowiednich pojemników. Zadanie wykonane wzorowo! Niektóre dzieci chwaliły się, że w domu segregują śmieci i są eko przyjaciółmi.

Czytanie – Malinki

Naszą grupę odwiedziła mama Paulinki, która przeczytała nam jedną z przygód Kici Koci 🙂 Przypomnieliśmy sobie jak ważne jest jedzenie owoców i warzyw.

Ciekawe spotkanie