• 915065800 Przedszkole

Święto Niepodległości Borówki

„Borówki” świętują Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci tożsamości narodowej, patriotyzmu oraz symboli narodowych. Borówki 10 listopada świętowały 104 Rocznicę Niepodległości Polski. Dzieci uroczyście ubrane śpiewały piosenkę „Przybyli ułani pod okienko” oraz recytowały wierszyk „Kto ty jesteś”.

Dzień Postaci z Bajek grupa Borówki

Dzień drzewa

W październiku obchodziliśmy dzień drzewa. Na zajęciach dowiedzieliśmy się jak zbudowane jest drzewo, jakie są rodzaje drzew oraz jak ważną rolę pełnią drzewa w naszym życiu.

Nominacje w Plebiscycie Edukacyjnym

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców do nagrody Przedszkole Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez Głos Szczeciński i Głos Koszaliński.

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor naszej placówki Pani Aneta Pietrzak.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej placówce nauczyciele: Kinga Gaweł, Magdalena Szeflińska i Monika Śmiałkowska

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

Zachęcamy do udziału.

Pieśń i piosenka patriotyczna