Motylki- urodziny Zuzi

25 czerwca 2024r.

Dziś swoje drugie urodziny obchodziła Zuzanna.

Życzymy, aby uśmiech towarzyszył Ci przez całe życie 🙂

Motylki- Dzień Taty

21 czerwca 2024r.

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Motylki przygotowywały prezenty dla swoich Kochanych Tatusiów z okazji zbliżającego się ich święta. Dziś każdy tata został obdarowany własnoręcznie wykonaną przez dzieci „muchą”, która wywołał uśmiech na ich twarzach.

Motylki- wizyta alpak

18 czerwca 2024r.

Dzięki uprzejmości pani Kingi z Wiejskiego Podwórka z Bobolina gościliśmy w naszym żłobku niecodzienne zwierzęta – Alpaki.

Alpaki to inteligentne i łagodne zwierzęta. Szczególnie łatwo przywiązują się do dzieci. Spotkanie z alpaką pozwoliło dzieciom oswoić się z takimi emocjami jak :

💙 Empatia do zwierząt
💛 Troskliwość i zaradność
💚 Wspomaganie efektywności rozwoju osobowości
💜 Pokonywanie swoich lęków i słabości

Wizyta Vito i Valentino sprawiła naszym podopiecznym czystą, nieskrępowaną dziecięcą radość ❤️

Serdecznie dziękujemy za spotkanie 🙂

Motylki- Dzień oceanów

12 czerwca 2024r.

W dniu dzisiejszym nasze zajęcia pt. „Dzień oceanów” odbyliśmy na patio. Wykonaliśmy małą aranżacje do tematyki dnia, tak aby dzieci mogły poczuć magię oceanu. Motylki z pełnym zaciekawieniem poszukiwały muszelek ukrytych w piasku kinetycznym. Były to zajęcia wprowadzające w świat sensoplastyki, która ma na celu pobudzić dziecięcą wyobraźnię.

Motylki- Dzień Dziecka

7 czerwca 2024r.

W naszym żłobku odbyła się długo wyczekiwana przez każde dziecko uroczystość… tak mowa o „Dniu Dziecka”. Zadbałyśmy o to aby na twarzy wszystkich naszych  podopiecznych pojawił się uśmiech 🙂 Stało się tak za sprawą przygotowanych atrakcji, które czekały na dzieci w dniu ich święta. Tego dnia można było „wybrać się na przejażdżkę rowerową”, zrobić sobie tatuaż, pokonać ścieżkę sensoryczną, nie mogło zabraknąć baniek mydlanych uwielbianych przez wszystkich, pojawiła się piana party, która jest dużym zaskoczeniem dla maluchów, oczywiście były zabawy z chustą animacyjną, a na sam koniec można było poskakać na dmuchańcu...

Motylki- Bańki mydlane

5 czerwca 2024r.

Tego dnia po porannych zabawach ruchowych przystąpiliśmy do wykonania pracy plastycznej pt. „Bańki mydlane„. Za pomocą rolki papierowej i rurek rożnej wielkości oraz kolorowych farb dzieci z dużym zaangażowaniem tworzyły swoje prace. Każdy podszedł do wykonania zadania w sposób twórczy i kreatywny.

Motylki- Dzień Papugi

29 maja 2024r.

Dziś obchodziliśmy Dzień Papugi. Dzieci miały możliwość zapoznania się z ilustracjami przedstawiającymi Papugi- przepięknie ubarwione ptaki. Następnie wykonały wspólną pracę plastyczną nawiązując do tematyki dnia. Za pomocą kolorowych piórek ozdobiły swoje dzieło.

Motylki Dzień Mamy

24 maja 2024r.

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Motylki przygotowywały prezenty dla swoich Kochanych Mam z okazji zbliżającego się ich święta. Dziś każda mama została obdarowana własnoręcznie wykonanym przez dzieci kwiatkiem, który wywołał uśmiech na ich twarzach.