• 915065800 Przedszkole

Święto Dyni grupa Jagody

ŚWIĘTO DYNI NA GRUPIE JAGODY
Na naszej grupie obchodziliśmy Święto Dyni- bardzo urodziwego i zdrowego warzywa. Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolory dyniowe. Święto dyni pozwoliło dzieciom poznać wielką różnorodność dyń i wzbogaciło wiedzę na ich temat. Nie zabrakło również zawodów i konkurencji oczywiście z dynią w roli głównej. Wspólnie wykonaliśmy naszą Jesienną Dynię, którą można podziwiać na dole w holu.

Grupa Jagody – „Lubimy sobie wspólnie potańczyć”

LUBIMY SOBIE WSPÓLNIE POTAŃCZYĆ

Wspólne zabawy muzyczno-taneczne coraz bardziej integrują naszą grupę oraz wpływają na bliższe relacje rówieśnicze.

Nominacje w Plebiscycie Edukacyjnym

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców do nagrody Przedszkole Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez Głos Szczeciński i Głos Koszaliński.

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor naszej placówki Pani Aneta Pietrzak.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej placówce nauczyciele: Kinga Gaweł, Magdalena Szeflińska i Monika Śmiałkowska

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

Zachęcamy do udziału.

Pieśń i piosenka patriotyczna

„REKSIO CZYTA NAM BAJKI” GRUPA JAGODY

„Reksio czyta nam bajki”

W dniu 20 października naszą grupę odwiedziły panie z Biblioteki z Przecławia. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, pobudzenie wyobraźni dzieci i zachęcenie do czytania. Wszystkie nasze dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały czytanej książki o przygodach Reksia.

Jesienny Pokaz Mody