• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800 Przedszkole
 • -

Pszczółki- fotorelacja z balu karnawałowego

Niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. O czym mowa… oczywiście o Balu Karnawałowym, który odbył się w naszym Żłobku 29 stycznia 2021r.

Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, kotki, biedronki, smerfy, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorów, którzy zachęcali dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla dzieci między innymi: modelowanie balonów, zamykanie w bańce, zabawy z Maskotką Sky oraz bardzo uwielbiany przez dzieci dmuchany zamek! Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bal umożliwił dzieciom i opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 


 • -

Biedronki- urodziny Gabriela

18 luty 2021r.

Tego dnia Gabriel obchodził swoje 2 urodziny. Wspólnie z dziećmi zaśpiewaliśmy „Sto Lat”, następnie dzieci zasiadły do stołu i zjadły poczęstunek.


 • -

Biedronki- Dzień Kota

17 luty 2021r.

Biedronki bawiły się w małe kotki. Zostały pomalowane im buźki i zrobiliśmy pracę plastyczną „ KOT” z wykorzystaniem gazet.


 • -

Biedronki- Walentynki

15 luty 2021r. 

W dzień Świętego Walentego w żłobku poszukiwaliśmy „ ukrytych serc”. Wykonaliśmy piękne serca dla rodziców i zrobiliśmy walentynkowe zdjęcia.


 • -

Biedronki- zimowe zabawy na powietrzu

12 luty 2021r.

Korzystając z zimowej aury, poszliśmy na dwór bawić się śniegiem, lepić bałwana. Podczas zabawy było wiele radości.

 


 • -

Biedronki- Tłusty Czwartek

11 luty 2020r.

Poznajemy tradycje związaną z Tłustym Czwartkiem. Dzieci szukały pączków pochowanych w sali. Następnie wykonały pracę plastyczną . Na deser każdy maluch dostał pączka.


 • -

Biedronki- zdrowa żywność

3 luty 2021r.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie owoców i warzyw. Wspólnie z dziećmi przygotowałyśmy pyszny sok, który piły ze smakiem.


 • -

Motylki- Dzień Kota

17 luty 2021r.

Dziś „Dzień Kota”. Motylki poznały różne rasy kotów i ich życie. Naśladowały odgłosy zwierząt i zrobiły prace plastyczną pt. „Kot”.


 • -

Motylki- Walentynki

15 luty 20201r.

Dziś „Motyli” zapoznały się ze szczególnym świętem jakim są Walentynki. Dzieci zrobiły z masy solnej serduszka dla Rodziców.


 • -

Motylki- Tłusty Czwartek

11 luty 2021r.

Tłusty czwartek to dzień, w którym objadamy się pączkami i faworkami. Motylki zrobiły z aksamitnej masy plastycznej całuski i ozdobiły je kolorową posypką.