UWAGA RODZICE!

W SYLWESTRA (31 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK)

PRZEDSZKOLE ORAZ ŻŁOBEK

CZYNNE SĄ

OD GODZ. 6.30 DO 15.00

Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka”, w której po raz drugi uczestniczyła nasza placówka miała swój finał w sobotę 8 grudnia. W tym roku postanowiliśmy pomóc dwóm rodzinom. Jako wolontariusz i koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu paczek. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia rodziców, dziękujących za ogromne wsparcie. Wielka radość i wzruszenie męża opiekującego się niechodzącą żoną po wylewie, kiedy weszliśmy z paczkami, również powoduje ciarki na ciele. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodzin, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasze” rodziny będą miała lepsze Święta. Dziękuję również personelowi naszej placówki oraz anonimowemu darczyńcy, który podarował dzieciom wymarzone prezenty.
Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że za rok również uda nam się wspólnie kogoś uszczęśliwić. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,
Karolina Gąska

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Warzywno-owocowy Jeż”.

W dniu 21.11.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Warzywno-owocowy jeż”.
Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzenia czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Udział w konkursie wzięło 8 prac przedstawiających jeże. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wraz z panią Dyrektor wręczyły dzieciom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za udział w konkursie :

1. Lidii z Pszczółek
  2. Marcelowi z Pszczółek
  3. Kai z Pszczółek
  4. Milenie z Pszczółek
  5. Oli z Biedronek
  6. Ali z Biedronek
  7. Jasiowi z Biedronek
  8. Kai z Biedronek

MIKOŁAJKI W ŻŁOBKU

Drodzy Rodzice informujemy, że zabawa Mikołajkowa z animatorem oraz rozdanie prezentów zostanie przeniesiona z czwartku 6.12.2018 (czwartek) na 7.12.2018 (piątek)

Prosimy również aby tego dnia dzieci były ubrane na CZERWONO.

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2018r (Wigilia) Publiczny Żłobek Gminny będzie nieczynny.

INFORMACJA O PRZERWIE WAKACYJNEJ W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU

W związku z organizacją roku szkolnego 2018/2019 informujemy, że PRZERWA WAKACYJNA w Publicznym Żłobku Gminnym planowana jest od 01.07.2019 – 31.07.2019.

Publiczny Żłobek Gminny będzie w tym czasie zamknięty.

SESJA FOTOGRAFICZNA W ŻŁOBKU

SZANOWNI PAŃSTWO!

DNIA 13.11.2018 R. (WTOREK) ODBĘDZIE SIĘ SESJA FOTOGRAFICZNA DLA PAŃSTWA POCIECH. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELI PANI KAROLINA GĄSKA Z GRUPY BIEDRONEK.

ZAPISY U OPIEKUNEK GRUP.

UWAGA RODZICE!

Od dnia 22 października (poniedziałek) do dnia 26 października (piątek) będą rozdawane przez panie opiekunki kartki na których będziecie mogli Państwo wypowiedzieć się na temat obecności dzieci w żłobku w dniu 2 listopada (piątek). Informacja zwrotna od Państwa usprawni nam organizację pracy w dniu 2 listopada.

Ubezpieczenie!

UWAGA:

INFORMACJA WS. UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU

ZGODNIE Z PROŚBĄ RODZICÓW UMOŻLIWIAMY PRZYSTĄPIENIE DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU. ZAPROPONOWANA PRZEZ FIRMĘ „INTERRISK” WYSOKOŚĆ SKŁADKI ROCZNEJ WYNOSI 37 ZŁ. OKRES UBEZPIECZENIA TRWA OD 01.09.2018 DO 31.08.2019. OFERTA WRAZ Z OWU ZOSTANIE ZAMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ ŻŁOBKA. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZEKAZYWANIE ODLICZONEJ KWOTY W PODPISANYCH KOPERTACH DO PAŃ OPIEKUNEK DO DNIA 26 PAŹDZIERNIKA.