INFORMACJA O PRZERWIE WAKACYJNEJ W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU

W związku z organizacją roku szkolnego 2018/2019 informujemy, że PRZERWA WAKACYJNA w Publicznym Żłobku Gminnym planowana jest od 01.07.2019 – 31.07.2019.

Publiczny Żłobek Gminny będzie w tym czasie zamknięty.

SESJA FOTOGRAFICZNA W ŻŁOBKU

SZANOWNI PAŃSTWO!

DNIA 13.11.2018 R. (WTOREK) ODBĘDZIE SIĘ SESJA FOTOGRAFICZNA DLA PAŃSTWA POCIECH. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELI PANI KAROLINA GĄSKA Z GRUPY BIEDRONEK.

ZAPISY U OPIEKUNEK GRUP.

UWAGA RODZICE!

Od dnia 22 października (poniedziałek) do dnia 26 października (piątek) będą rozdawane przez panie opiekunki kartki na których będziecie mogli Państwo wypowiedzieć się na temat obecności dzieci w żłobku w dniu 2 listopada (piątek). Informacja zwrotna od Państwa usprawni nam organizację pracy w dniu 2 listopada.

Ubezpieczenie!

UWAGA:

INFORMACJA WS. UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU

ZGODNIE Z PROŚBĄ RODZICÓW UMOŻLIWIAMY PRZYSTĄPIENIE DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU. ZAPROPONOWANA PRZEZ FIRMĘ „INTERRISK” WYSOKOŚĆ SKŁADKI ROCZNEJ WYNOSI 37 ZŁ. OKRES UBEZPIECZENIA TRWA OD 01.09.2018 DO 31.08.2019. OFERTA WRAZ Z OWU ZOSTANIE ZAMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ ŻŁOBKA. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZEKAZYWANIE ODLICZONEJ KWOTY W PODPISANYCH KOPERTACH DO PAŃ OPIEKUNEK DO DNIA 26 PAŹDZIERNIKA.

Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

14.09.2018r. Grupa Biedronki obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Jak na prawdziwą Biedronkę przystało, nie obeszło się bez „kropkowego” ubioru oraz wykonania wielkich biedronek przez naszych kochanych żłobkowiczów. Zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji 🙂

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Witam,

W załączniku umowa dla Rodziców, których dzieci uczęszczały już do placówki w roku ubiegłym oraz Rodziców nowych , którzy podpisywali umowy w czerwcu.

Uwaga!!!!

W związku z faktem, iż wczoraj na zebraniu część Rodziców otrzymała umowy do wypełnienia,pozostałe umowy będą do odebrania na stoliczku przy hallu głównym.

Umowa z literką N w górnym rogu umowy jest dla Rodziców zupełnie nowych, którzy nigdy nie podpisywali umowy z Dieta Care.

Umowa z literką A w górnym prawym rogu jest dla Rodziców, których dzieci uczęszczały w ubiegłym roku do placówki oraz Rodziców Nowych, którzy podpisali umowę w czerwcu 2018 z Dieta Care.

Istnieje również możliwość wydrukowania umów ze strony przedszkola i odesłanie skanem pod warunkiem,iż umowa będzie podpisana parafką na każdej stronie oraz na ostatniej stronie pełnym imieniem i nazwiskiem- koniecznie niebieskim długopisem.Takie umowy można wysłać na adres : dietacare@interia.pl.

Pozostałe umowy podpisane prosimy dostarczać do kuchni bezpośrednio do P.Wiktorii.

pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Zielińska

A. ZIELIŃSKA UMOWA O_ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH_PRZECŁAW - rozwiązanie starej umowy

.

A. ZIELIŃSKA UMOWA O_ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH_PRZECŁAW NOWI

Zgłaszanie nieobecności

Informacja dla Rodziców:

Zgłaszanie nieobecności dziecka do firmy cateringowej Dieta Care Agnieszka Zielińska od 03.09.18 r tylko i wyłącznie na adres mailowy dietacare@interia.pl.

Ze względu na RODO nie będą uwzględniane zgłoszenia na telefon.

Przepraszamy, ale z powodu wprowadzenia RODO(ochrona danych osobowych), w przypadku uszkodzenia telefonu nie będziemy mieli możliwości uzyskania list obecności z placówki.

Codziennie pracownik Dieta Care sprawdza listę obecności dzieci w placówce i na bieżąco wyjaśnia niezgodności między mailami , a listami obecności.

Płatności  do 5 –go każdego miesiąca. Informacje o płatnościach są wysyłane smsem na nr telefonu Rodzica , a paragony fiskalne do odbioru w wyznaczonych godzinach i dniach podanych w smsie.

Przy wpłatach za catering proszę umieszczać :Imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy dziecka , wpłata za miesiąc, np.

Agnieszka Zielińska, Malinki, opłata za wrzesień 2018

Bezpłatne konsultacje dietetyczne:

Każda środa godzina 15-16.00 lub po uprzednim umówieniu się tel.503 705 494.Telefon czynny poniedziałek-piątek od 12-16.00

Reklamacje dotyczące naliczania opłat za catering codziennie w godzinach 12.00-16.00 pod nr telefonu 503 705 494. Kontakt –Pani Wiktoria.

Dieta Care Agnieszka Zielińska

Opis rozliczenia za miesiąc wrzesień

Witam Państwa,

Poniżej podaję sposób wyliczenia opłaty  za posiłki Państwa Dzieci w  miesiącu:

Wrzesień:

20X11=220 zł

Legenda:

20-liczba dni roboczych w miesiącu sierpniu (3- 30)

11 zł-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie nieobecności z miesiąca sierpnia:

Ilość dni w jakim dziecko było nieobecne x 10 zł

Przykład:

Dziecka nie było 2 dni:

220-2X10=220-20=200 zł, czyli kwota do zapłaty wynosi 200 zł

UWAGA !!!!!!!!

DZIECI, KTÓRE NIE UCZĘSZCZAŁY DO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W OKRESIE WAKACYJNYM -ODLICZAMY NIEOBECNOŚCI Z MIESIĄCA CZERWCA.