• 915065800 Przedszkole

Żłobek- zebranie z rodzicami

Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Szemudzie

Dyrektor Publicznego Żłobka Gminnego zaprasza Rodziców dzieci nowo przyjętych na nowy rok szkolny 2022/2023 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu) dnia 28 czerwca 2022r. (wtorek) o godzinie 17:30.

Zebranie nie dotyczy rodziców dzieci, które kontynuują opiekę żłobkową.

Żłobek- Ankieta Szczeciński Obszar Metropolitalny

Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny!

Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM). Wypełnij ankietę dotyczącą potrzeb rozwojowych tego obszaru.

W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru. Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i Gminy Kołbaskowo w perspektywie kolejnych kilku lat.

W badaniu ankietowym można wziąć udział klikając w poniższy link, który jest przekierowaniem do ankiety. Do udziału w badaniu wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, a wypełnienie ankiety może zająć około 10 minut. Ankieta dostępna będzie do wypełnienia do 31 lipca 2022 roku (godz. 23:59).

Link do ankiety

Zachęcamy do udziału w ankiecie wszystkich mieszkańców Gminy Kołbaskowo abyśmy wspólnie zadecydowali o swojej przyszłości.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu POPT.03.01.00-00-0293/19, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 -2020.

Żłobek- Rozstrzygnięcie konkursu „Pisanka Wielkanocna”

13 kwietnia 2022r. odbyło się podsumowanie konkursu „Pisanka Wielkanocna”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wręczyły wspaniałe nagrody ufundowane ze środków Rady Rodziców.

Nabór do Publicznego Żłobka Gminnego na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu

9 marca 2022 r. rozpocznie się nabór na wolne miejsca do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

Rodzice, składają wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka poprzez stronę naboru https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek/

Wydrukowany, podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (zaświadczenia, oświadczenia) rodzice składają do urny znajdującej się przy wejściu do Publicznego Żłobka Gminnego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez adres e-mail zlobek@kolbaskowo.pl
lub telefonicznie 605 442 440.

Wnioski składa się w terminie od 9 marca  do 4 kwietnia 2022r. wraz z :

1. Oświadczenie rodziców- miejsce zamieszkania
  2. Zaświadczenie z zakładu pracy/ uczelni/ CEIDG/ – obojga rodziców
  3. PIT- rozliczenie roczne za rok 2021 wraz z UPO – obojga rodziców

oraz jeśli dotyczą:

1. Oświadczenie o wielodzietności
  2. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
  3. Oświadczenie rodziców- rodzeństwo w placówce

Warunki i kryteria rekrutacji na rok szkolny na 2022/2023 określa REGULAMIN REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO ŻŁOBKA GMINNEGO W PRZECŁAWIU NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Żłobek- Supermoc książek

Szanowni Państwo,

W załączeniu i pod poniższym linkiem przesyłamy Państwu informację  o akcji „Supermoc książek w domu”!

Link poniżej

Supermoc książek w domu