Przedstawienie teatralne pt. „Balonik oraz rodzinka Bum, Bum”

Dnia 15.03.19r. odwiedziła nas rodzinka Bum Bum, która wprowadziła nas w cudowny świat kolorowych baloników. Dzieci wraz z balonikami śpiewały  i tańczyły, to był radosny bajkowy nastrój

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Ozdoba świąteczna”

W dniu 21.12.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Ozdoba świąteczna”
Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Udział w konkursie wzięło w 9 prac przedstawiających o
zdoby świąteczne nawiązujące do symboli Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wraz z panią Dyrektor wręczyły dzieciom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za udział w konkursie :

1. Lidii z Pszczółek
  2. Marcelowi z Pszczółek
  3. Laurze z Pszczółek
  4. Hani z Pszczółek
  5. Patrykowi z Pszczółek
  6. Poli z Biedronek
  7. Marcelinie z Biedronek
  8. Kindze z Biedronek
  9. Jasiowi z Biedronek

UWAGA RODZICE!

W SYLWESTRA (31 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK)

PRZEDSZKOLE ORAZ ŻŁOBEK

CZYNNE SĄ

OD GODZ. 6.30 DO 15.00

Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka”, w której po raz drugi uczestniczyła nasza placówka miała swój finał w sobotę 8 grudnia. W tym roku postanowiliśmy pomóc dwóm rodzinom. Jako wolontariusz i koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu paczek. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia rodziców, dziękujących za ogromne wsparcie. Wielka radość i wzruszenie męża opiekującego się niechodzącą żoną po wylewie, kiedy weszliśmy z paczkami, również powoduje ciarki na ciele. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodzin, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasze” rodziny będą miała lepsze Święta. Dziękuję również personelowi naszej placówki oraz anonimowemu darczyńcy, który podarował dzieciom wymarzone prezenty.
Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że za rok również uda nam się wspólnie kogoś uszczęśliwić. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,
Karolina Gąska

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Warzywno-owocowy Jeż”.

W dniu 21.11.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Warzywno-owocowy jeż”.
Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzenia czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Udział w konkursie wzięło 8 prac przedstawiających jeże. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wraz z panią Dyrektor wręczyły dzieciom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za udział w konkursie :

1. Lidii z Pszczółek
  2. Marcelowi z Pszczółek
  3. Kai z Pszczółek
  4. Milenie z Pszczółek
  5. Oli z Biedronek
  6. Ali z Biedronek
  7. Jasiowi z Biedronek
  8. Kai z Biedronek

MIKOŁAJKI W ŻŁOBKU

Drodzy Rodzice informujemy, że zabawa Mikołajkowa z animatorem oraz rozdanie prezentów zostanie przeniesiona z czwartku 6.12.2018 (czwartek) na 7.12.2018 (piątek)

Prosimy również aby tego dnia dzieci były ubrane na CZERWONO.

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2018r (Wigilia) Publiczny Żłobek Gminny będzie nieczynny.