• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800
 • -

UWAGA RODZICE!

W SYLWESTRA (31 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK)

PRZEDSZKOLE ORAZ ŻŁOBEK

CZYNNE SĄ

OD GODZ. 6.30 DO 15.00


 • -

 • -

Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka”, w której po raz drugi uczestniczyła nasza placówka miała swój finał w sobotę 8 grudnia. W tym roku postanowiliśmy pomóc dwóm rodzinom. Jako wolontariusz i koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu paczek. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia rodziców, dziękujących za ogromne wsparcie. Wielka radość i wzruszenie męża opiekującego się niechodzącą żoną po wylewie, kiedy weszliśmy z paczkami, również powoduje ciarki na ciele. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodzin, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasze” rodziny będą miała lepsze Święta. Dziękuję również personelowi naszej placówki oraz anonimowemu darczyńcy, który podarował dzieciom wymarzone prezenty.
Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że za rok również uda nam się wspólnie kogoś uszczęśliwić. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,
Karolina Gąska

 


 • -

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku „Warzywno-owocowy Jeż”.

 

W dniu 21.11.2018 odbyło się podsumowanie konkursu „Warzywno-owocowy jeż”.
Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzenia czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Udział w konkursie wzięło 8 prac przedstawiających jeże. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wraz z panią Dyrektor wręczyły dzieciom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za udział w konkursie :

 1. Lidii z Pszczółek
 2. Marcelowi z Pszczółek
 3. Kai z Pszczółek
 4. Milenie z Pszczółek
 5. Oli z Biedronek
 6. Ali z Biedronek
 7. Jasiowi z Biedronek
 8. Kai z Biedronek

 • -

MIKOŁAJKI W ŻŁOBKU

Drodzy Rodzice informujemy, że zabawa Mikołajkowa z animatorem oraz rozdanie prezentów zostanie przeniesiona z czwartku 6.12.2018 (czwartek) na 7.12.2018 (piątek)

Prosimy również aby tego dnia dzieci były ubrane na CZERWONO.

 

 


 • -

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2018r (Wigilia) Publiczny Żłobek Gminny będzie nieczynny.


 • -

INFORMACJA O PRZERWIE WAKACYJNEJ W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU

 

W związku z organizacją roku szkolnego 2018/2019 informujemy, że PRZERWA WAKACYJNA w Publicznym Żłobku Gminnym planowana jest od 01.07.2019 – 31.07.2019.

Publiczny Żłobek Gminny będzie w tym czasie zamknięty.


 • -

SESJA FOTOGRAFICZNA W ŻŁOBKU

SZANOWNI PAŃSTWO!

DNIA 13.11.2018 R. (WTOREK) ODBĘDZIE SIĘ SESJA FOTOGRAFICZNA DLA PAŃSTWA POCIECH. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELI PANI KAROLINA GĄSKA Z GRUPY BIEDRONEK.

ZAPISY U OPIEKUNEK GRUP.


 • -

UWAGA RODZICE!

Od dnia 22 października (poniedziałek) do dnia 26 października (piątek) będą rozdawane przez panie opiekunki kartki na których będziecie mogli Państwo wypowiedzieć się na temat obecności dzieci w żłobku w dniu 2 listopada (piątek). Informacja zwrotna od Państwa usprawni nam organizację pracy w dniu 2 listopada. 

Dziękujemy


 • -

Ubezpieczenie!

UWAGA:

INFORMACJA WS. UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU

ZGODNIE Z PROŚBĄ RODZICÓW UMOŻLIWIAMY PRZYSTĄPIENIE DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU. ZAPROPONOWANA PRZEZ FIRMĘ „INTERRISK” WYSOKOŚĆ SKŁADKI ROCZNEJ WYNOSI 37 ZŁ. OKRES UBEZPIECZENIA TRWA OD 01.09.2018 DO 31.08.2019. OFERTA WRAZ Z OWU ZOSTANIE ZAMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ ŻŁOBKA. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZEKAZYWANIE ODLICZONEJ KWOTY W PODPISANYCH KOPERTACH DO PAŃ OPIEKUNEK DO DNIA 26 PAŹDZIERNIKA.