• 915065800 Przedszkole

Żłobek- rozstrzygnięcie konkursu

15 listopada 2022r.

Odbyło się podsumowanie konkursu „Pani Jesień”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone.  Każde dziecko otrzymało nagrodę ufundowaną ze środków Rady Rodziców.

Udział w konkursie wzięli:

1. Bugajska Oliwia
  25. Zdybel Krzysztof

Żłobek- zebranie z rodzicami

Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Szemudzie

Dyrektor Publicznego Żłobka Gminnego zaprasza Rodziców dzieci nowo przyjętych na nowy rok szkolny 2022/2023 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu) dnia 28 czerwca 2022r. (wtorek) o godzinie 17:30.

Zebranie nie dotyczy rodziców dzieci, które kontynuują opiekę żłobkową.

Żłobek- Ankieta Szczeciński Obszar Metropolitalny

Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny!

Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM). Wypełnij ankietę dotyczącą potrzeb rozwojowych tego obszaru.

W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru. Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i Gminy Kołbaskowo w perspektywie kolejnych kilku lat.

W badaniu ankietowym można wziąć udział klikając w poniższy link, który jest przekierowaniem do ankiety. Do udziału w badaniu wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, a wypełnienie ankiety może zająć około 10 minut. Ankieta dostępna będzie do wypełnienia do 31 lipca 2022 roku (godz. 23:59).

Link do ankiety

Zachęcamy do udziału w ankiecie wszystkich mieszkańców Gminy Kołbaskowo abyśmy wspólnie zadecydowali o swojej przyszłości.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu POPT.03.01.00-00-0293/19, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 -2020.