Propozycje zabaw dla małych tancerzy.

Witamy Serdecznie 🙂

Wychodząc na przeciw sytuacji panującej w kraju proponujemy Państwu oraz naszym małym tancerzom utrzymanie ciągłości zajęć tanecznych i rytmicznych, które na co dzień prowadzone są w przedszkolach. W naszej zamknięte grupie publikować będziemy materiały, dzięki którym Państwa dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w domu. Wystarczy włączyć filmik i bawić się razem z nami. Zapraszamy serdecznie.

W celu dodania do grupy proszę odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Link do grupy (jeśli nie działa należy skopiować i  wkleić w przeglądarkę) https://www.facebook.com/groups/tance.wygibance/

pozdrawiam serdecznie

pani Ada

Uwaga Rodzice!!!

Dyrektor Przedszkola Publicznego i Publicznego Żłobka Gminnego informuje Państwa, iż w dniach 12 i 13 marca placówka będzie realizowała wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Apelujemy!!! do Rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia dziecku opieki, o pozostawienie dzieci w domu już od czwartku.

W dniach 16 – 25 marca br.

Przedszkole Publiczne i

Publiczny Żłobek Gminny

będą nieczynne.

W tych dniach sekretariat pracuje w godzinach 9.00-14.00

Zwracamy się do Państwa z prośbą,

jeśli nie ma konieczności osobistego załatwienia spraw,

o korzystanie z poczty e-mail sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl

lub telefonicznie pod numerem 91 5065800

Rozstrzygnięcie konkursu „Ozdoba świąteczna”- żłobek

16 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu „Ozdoba świąteczna”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wręczyły wspaniałe nagrody ufundowane przez Rade Rodziców.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w żłobku

Ponadczasowość pluszowych misiów sprawiła, że bajki z ich udziałem są chętnie oglądane przez kolejne pokolenia dzieci. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia.

Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Dlatego też 25 listopada nasz żłobek obchodził Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia i każde dziecko mogło przynieść swojego ukochanego pluszaka.

Rozstrzygnięcie konkursu w żłobku pt. „Jeż wspaniały zwierz”

18 listopada odbyło się podsumowanie konkursu „Jeż- wspaniały zwierz”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Organizatorki konkursu wręczyły wspaniałe nagrody ufundowane przez Rade Rodziców.

Ubezpieczenie w żłobku na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice,

W tym roku szkolnym mogą Państwo ubezpieczyć swoje dzieci w firmie „NAU UBEZPIECZENIA”. Każdy z Państwa może wybrać między wariantem IV (39,00zł) a wariantem V (48,00zł).

WPŁAT NALEŻY DOKONAĆ DO SKARBNIKA GRUPY.

Osoby, które nie zdecydują się na grupowe ubezpieczenie, proszone są o napisanie oświadczenia, że dobrowolnie rezygnują z ubezpieczenia grupowego. Takie oświadczenie proszę złożyć do opiekunkek grup.

ZAKRES OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ

Przerwa wakacyjna w Publicznym Żłobku Gminnym w roku szkolnym 2019/2020

Jednocześnie informujemy, iż

27 grudnia 2019r jest dniem wolnym.

(Publiczny Żłobek Gminny w tym dniu jest zamknięty).