Żłobek- Rozstrzygnięcie konkursu „Pisanka Wielkanocna”

26 marca 2024r.

Odbyło się podsumowanie konkursu pt. „Pisanka Wielkanocna”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni plastycznej, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone.  Każde dziecko otrzymało nagrodę ufundowaną ze środków Rady Rodziców.

Udział w konkursie wzięli:

Żłobek- Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

08 MARCA 2024 r. rozpocznie się nabór na wolne miejsca do Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu.

Rodzice, składają wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka poprzez stronę naboru https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo/zlobek/

Wydrukowany, podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (zaświadczenia, oświadczenia) rodzice składają do urny znajdującej się przy wejściu do Publicznego Żłobka Gminnego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez adres e-mail zlobek@kolbaskowo.pl
lub telefonicznie 605 442 440.

Żłobek- Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Choinka”

8 grudnia 2023r.

Odbyło się podsumowanie konkursu pt. „Choinka”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni plastycznej, ćwiczenie zdolności manualnych oraz spędzanie czasu dzieci wspólnie z rodzicami. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone.  Każde dziecko otrzymało nagrodę ufundowaną ze środków Rady Rodziców.

Udział w konkursie wzięli:

Żłobek- Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia 2023r.

6 grudnia jest dniem długo wyczekiwanym przez dzieci. W tym szczególnym dniu obchodzone są Mikołajki. Jest to radosny czas, w którym Mikołaj obdarowuje upominkami. Nie inaczej było w naszym żłobku. Dzieci po przyjściu do żłobka rozpoczęły dzień standardowo od śniadanka. Kilka chwil później w żłobku zjawił się również ważny gość – Święty Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami i pozował do wspólnych zdjęć. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła wiele emocji. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci jeszcze długo po spotkaniu przeżywały ten dzień rozpakowując swoje prezenty.

Motylki

Pszczółki