Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

14.09.2018r. Grupa Biedronki obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Jak na prawdziwą Biedronkę przystało, nie obeszło się bez „kropkowego” ubioru oraz wykonania wielkich biedronek przez naszych kochanych żłobkowiczów. Zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji 🙂

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Witam,

W załączniku umowa dla Rodziców, których dzieci uczęszczały już do placówki w roku ubiegłym oraz Rodziców nowych , którzy podpisywali umowy w czerwcu.

Uwaga!!!!

W związku z faktem, iż wczoraj na zebraniu część Rodziców otrzymała umowy do wypełnienia,pozostałe umowy będą do odebrania na stoliczku przy hallu głównym.

Umowa z literką N w górnym rogu umowy jest dla Rodziców zupełnie nowych, którzy nigdy nie podpisywali umowy z Dieta Care.

Umowa z literką A w górnym prawym rogu jest dla Rodziców, których dzieci uczęszczały w ubiegłym roku do placówki oraz Rodziców Nowych, którzy podpisali umowę w czerwcu 2018 z Dieta Care.

Istnieje również możliwość wydrukowania umów ze strony przedszkola i odesłanie skanem pod warunkiem,iż umowa będzie podpisana parafką na każdej stronie oraz na ostatniej stronie pełnym imieniem i nazwiskiem- koniecznie niebieskim długopisem.Takie umowy można wysłać na adres : dietacare@interia.pl.

Pozostałe umowy podpisane prosimy dostarczać do kuchni bezpośrednio do P.Wiktorii.

pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Zielińska

Zgłaszanie nieobecności

Informacja dla Rodziców:

Zgłaszanie nieobecności dziecka do firmy cateringowej Dieta Care Agnieszka Zielińska od 03.09.18 r tylko i wyłącznie na adres mailowy dietacare@interia.pl.

Ze względu na RODO nie będą uwzględniane zgłoszenia na telefon.

Przepraszamy, ale z powodu wprowadzenia RODO(ochrona danych osobowych), w przypadku uszkodzenia telefonu nie będziemy mieli możliwości uzyskania list obecności z placówki.

Codziennie pracownik Dieta Care sprawdza listę obecności dzieci w placówce i na bieżąco wyjaśnia niezgodności między mailami , a listami obecności.

Płatności  do 5 –go każdego miesiąca. Informacje o płatnościach są wysyłane smsem na nr telefonu Rodzica , a paragony fiskalne do odbioru w wyznaczonych godzinach i dniach podanych w smsie.

Przy wpłatach za catering proszę umieszczać :Imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy dziecka , wpłata za miesiąc, np.

Agnieszka Zielińska, Malinki, opłata za wrzesień 2018

Bezpłatne konsultacje dietetyczne:

Każda środa godzina 15-16.00 lub po uprzednim umówieniu się tel.503 705 494.Telefon czynny poniedziałek-piątek od 12-16.00

Reklamacje dotyczące naliczania opłat za catering codziennie w godzinach 12.00-16.00 pod nr telefonu 503 705 494. Kontakt –Pani Wiktoria.

Dieta Care Agnieszka Zielińska

Opis rozliczenia za miesiąc wrzesień

Witam Państwa,

Poniżej podaję sposób wyliczenia opłaty  za posiłki Państwa Dzieci w  miesiącu:

Wrzesień:

20X11=220 zł

Legenda:

20-liczba dni roboczych w miesiącu sierpniu (3- 30)

11 zł-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie nieobecności z miesiąca sierpnia:

Ilość dni w jakim dziecko było nieobecne x 10 zł

Przykład:

Dziecka nie było 2 dni:

220-2X10=220-20=200 zł, czyli kwota do zapłaty wynosi 200 zł

UWAGA !!!!!!!!

DZIECI, KTÓRE NIE UCZĘSZCZAŁY DO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W OKRESIE WAKACYJNYM -ODLICZAMY NIEOBECNOŚCI Z MIESIĄCA CZERWCA.

OKRES ADAPTACYJNY W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU

OKRES ADAPTACYJNY W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU ROZPOCZYNA SIĘ 29,30 i 31 sierpnia 2018r. od godz. 9.30 do godz. 11.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Okres adaptacyjny

Okres adaptacyjny w Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu będzie 29,30 i 31 sierpnia 2018r. od godz. 9.30 do godz. 11.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Wyliczenia – sierpień żłobek

Witam Państwa,

Poniżej podaję sposób wyliczenia opłaty  za posiłki Państwa Dzieci w  miesiącu:

Sierpień:

220X10=220 zł

Legenda:

22-liczba dni roboczych w miesiącu sierpniu (1- 31)

10 zł-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie nieobecności z miesiąca czerwca:

Ilość dni w jakim dziecko było nieobecne x 10 zł

Przykład:

Dziecka nie było 2 dni:

220-2X10=220-20=200 zł, czyli kwota do zapłaty wynosi 200 zł

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

Dyrektor Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu, informuje o zmianie wysokości stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu dziecka w Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu na 11,00 zł. od dnia 1 września 2018r. ( zgodnie z Uchwałą nr XLIV/476/2018 Rady Gminy Kołbaskowo z dnia 25 czerwca 2018r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za pobyt dziecka w prowadzonym przez Gminę Kołbaskowo Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu)

Urlop

Sekretariat Przedszkola Publicznego i Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu zamknięty w dniach od 16 lipca do 27 lipca 2018r.