• 915065800 Przedszkole

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2020/2021

Drodzy Rodzice

W tym roku zdecydowaliśmy się jako Rada Rodziców kontynuować ubezpieczenie grupowe w Aviva. Oferta ubezpieczenia dostępna jest w załączniku.

O sposobie płatności będziemy Państwa informować.

Osoby które nie zdecydują się na grupowe ubezpieczenie proszone są o napisanie oświadczenia, że dobrowolnie rezygnują z ubezpieczenia grupowego.

Dokumenty do pobrania:

Ubezpieczenie grupowe Przedszkole Publiczne w Przecławiu na rok szkolny 2020-2021 Deklaracja przystapienia do ubezpieczenia

Zebranie Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

W dniu 16.09.2020 o godz.17:10 odbędzie się zebranie z Dyrektorem Przedszkola.

Na zebranie zapraszamy przedstawicieli trójek grupowych.

Z powodu epidemii COVID-19 prosimy o zachowanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa:

– rodzic zobowiązany jest do przyjścia w maseczce,

– wszystkich zebranych obowiązuje zachowanie bezpiecznej odległości.

Uwaga! Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Rada Rodziców ogłasza konkurs dla Przedszkolaków na najładniejszy portret ulubionego nauczyciela / pomocy nauczyciela.
Technika prac dowolna. Oceniana będzie samodzielność, estetyka wykonania, oryginalność, ale przede wszystkim własna praca dziecka!

Na prace czekamy do piątku (11.10). Każdy przedszkolak może zgłosić do konkursu tylko 1 pracę!

Ogłoszenie wyników i zwycięzców nastąpi w Dniu Edukacji Narodowej 14.10, wraz z wystawą wszystkich prac zgłoszonych do konkursu. Dla laureatów konkursu przewidziane są upominki i nagrody!!

Gotowe portrety należy przekazać Pani Bożence ze żłobka (grupa Pszczółek).

Przedszkola Publicznego w Przecławiu

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2019/2020

Drodzy Rodzice,

w tym roku zdecydowaliśmy się jako Rada Rodziców kontynuować ubezpieczenie grupowe w Aviva. W załączniku i na tablicy informacyjnej przedszkola można przeczytać warianty jakie są do wyboru. Każdy z Państwa wybiera jeden wariant dla swojego dziecka najlepszy. Następnie wypełnia formularz, dołączony w załączniku, ewentualnie będą one dostępne już wydrukowane w szatni. Bardzo proszę o poprawne wypełnienie formularza i pozostawienie go w skrzynce, która znajduje się w holu obok tablicy informacyjnej, na szafce z książeczkami.

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO RADY RODZICÓW, W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ NAZWĘ GRUPY.

Termin dostarczenia formularzy to – 27.09.2019, a osoby które nie zdecydują się na grupowe ubezpieczenie proszone są o napisanie oświadczenia, że dobrowolnie rezygnują z ubezpieczenia grupowego.

Dokumenty do pobrania:

Ubezpiecznie grupowe - Przedszkole Publiczne w Przecławiu na rok szkolny 2019-2020 Deklaracja przystapienia do ubezpieczenia

Ubezpieczenie grupowe NNW

Szanowni rodzice!

Rada rodziców Przedszkola Publicznego w Przecławiu informuje o konieczności ubezpieczenia Państwa pociech od następstw nieszczęśliwych wypadków. W wyniku poszukiwań firmy ubezpieczeniowej, realizującej przedszkolne ubezpieczenia grupowe NNW wyłoniono, zdaniem Rady Rodziców ofertę najkorzystniejszą firmy AVIVA w wariancie za kwotę 33zł na rok ubezpieczenia.