Ubezpieczenie dla dzieci na rok 2022/23

Dla Olafa – charytatywny kiermasz ciast

Drodzy Rodzice,

zwracamy się z gorącą prośbą o włączenie się w akację charytatywną „Dla Olafa – kiermasz ciast”.

W dniach od 3 do 5 listopada w naszym przedszkolu odbędzie się kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Olafa – syna nauczycielki naszego przedszkola.

Prosimy rodziców z każdej grupy przedszkolnej o upieczenie minimum 3 ciast. Szczegółowe informacje dotyczące akcji zostaną przekazane przez wychowawców oraz na bieżąco będą umieszczane na stronie przedszkola.

Jeżeli któryś z rodziców ma możliwość wspomóc organizatorów to prosimy o przynoszenie talerzyków, serwetek i pojemniczków na ciasto i przekazywać je wychowawcom grup.

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2020/2021

Drodzy Rodzice

W tym roku zdecydowaliśmy się jako Rada Rodziców kontynuować ubezpieczenie grupowe w Aviva. Oferta ubezpieczenia dostępna jest w załączniku.

O sposobie płatności będziemy Państwa informować.

Osoby które nie zdecydują się na grupowe ubezpieczenie proszone są o napisanie oświadczenia, że dobrowolnie rezygnują z ubezpieczenia grupowego.

Dokumenty do pobrania:

Ubezpieczenie grupowe Przedszkole Publiczne w Przecławiu na rok szkolny 2020-2021 Deklaracja przystapienia do ubezpieczenia

Zebranie Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

W dniu 16.09.2020 o godz.17:10 odbędzie się zebranie z Dyrektorem Przedszkola.

Na zebranie zapraszamy przedstawicieli trójek grupowych.

Z powodu epidemii COVID-19 prosimy o zachowanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa:

– rodzic zobowiązany jest do przyjścia w maseczce,

– wszystkich zebranych obowiązuje zachowanie bezpiecznej odległości.

Uwaga! Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Rada Rodziców ogłasza konkurs dla Przedszkolaków na najładniejszy portret ulubionego nauczyciela / pomocy nauczyciela.
Technika prac dowolna. Oceniana będzie samodzielność, estetyka wykonania, oryginalność, ale przede wszystkim własna praca dziecka!

Na prace czekamy do piątku (11.10). Każdy przedszkolak może zgłosić do konkursu tylko 1 pracę!

Ogłoszenie wyników i zwycięzców nastąpi w Dniu Edukacji Narodowej 14.10, wraz z wystawą wszystkich prac zgłoszonych do konkursu. Dla laureatów konkursu przewidziane są upominki i nagrody!!

Gotowe portrety należy przekazać Pani Bożence ze żłobka (grupa Pszczółek).

Przedszkola Publicznego w Przecławiu