Wycieczka Brzoskwinek do Straży Pożarnej w Policach

W dniu 25.09 dzieci z grupy Brzoskwinie wyruszyły do Straży Pożarnej w Policach. Tam miały możliwość poznanie pracy strażaka, sprzętu na którym strażacy pracują oraz ich wozów strażackich. Brały udział również w zawodach sportowych a na koniec zjadły pyszne kiełbaski! Dzień był pełen atrakcji! Bardzo dziękujemy rodzicom za możliwość pojechania na tą wycieczkę!

Jabłuszka w Leszczynowym Sadzie

Już drugi raz odwiedziliśmy gospodarstwo agroturystyczne Leszczynowy Sad w Będargowie. Tym razem odbyły się warsztaty kiszenia kapusty. A jak było, zobaczcie sami 🙂

Dzień Kropki w Poziomkach

16 września obchodziliśmy na naszej grupie Dzień Kropki- święto kreatywności i odkrywania własnych talentów. Ten dzień upłynął na zabawach z kropką w roli głównej oraz przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, której motywem przewodnim była również „kropka”.

Dzień Kropki w Brzoskwinkach

W dniu 16.09 w grupie Brzoskwinki obchodzony był Dzień Kropki czyli dzień pokazywania swoich talentów i odkrywania ich. Najpierw poznaliśmy historię powstania Dnia Kropki oglądając film edukacyjny, następnie bawiliśmy się matematycznie, plastycznie oraz ruchowo nie zapominając o kropkach!

MENU PRZEDSZKOLNE- WRZESIEN 24