• 915065800 Przedszkole

Dzień postaci z bajek

W piątek dzieci z naszej grupy obchodziły Dzień postaci z bajki. Wszystkie dzieci przebrały się za swoich ulubionych bohaterów. Było kolorowo i bardzo wesoło! Dzieci zdały egzamin z wiedzy o bajkach, same wymyśliły swoją i super się bawiły przy muzyce z bajek!

Nominacje w Plebiscycie Edukacyjnym

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców do nagrody Przedszkole Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez Głos Szczeciński i Głos Koszaliński.

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor naszej placówki Pani Aneta Pietrzak.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej placówce nauczyciele: Kinga Gaweł, Magdalena Szeflińska i Monika Śmiałkowska

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

Zachęcamy do udziału.

Pieśń i piosenka patriotyczna

Jesienny Pokaz Mody

Dzień jabłka w Brzoskwinkach

Jedz jedno jabłko dziennie, a unikniesz doktora! Dzieci jabłka liczyły, rysowały, słuchały wierszyka o jabłkach a na koniec ze smakiem zjadły!

Spacer jesienny Brzoskwinki

W poszukiwaniu jesieni. Piękna, złota, polska jesień. Szukamy kasztanów, żołędzi, jarzębiny i kolorowych liści!