Olimpiada matematyczna

Konkurs Bezpieczni nad wodą

Dnia 23 06.2023 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla osób biorących udział w konkursie ” Bezpieczni nad wodą”.  Dziękujemy Fundacji Sedina HS za ufundowane nagrody 🙂.
Prace piękne, laureaci zadowoleni.
Bezpiecznych wakacji 😉

UWAGA!!!

W zakładce Dokumenty do pobrania jest nowa umowa.

Prosimy o wydrukowanie umowy w dwóch egzemplarzach oraz dostarczenie podpisanych umów do przedszkola do dnia 30.06.2023 r.

Dzień Dziecka z Fundacją HS

W dniu 1 czerwca 2023 r., oprócz wspaniałego Dnia Dziecka zorganizowanego przez grono pedagogiczne Przedszkola Publicznego w Przecławiu oraz Radę Rodziców dziękujemy również Fundacji Sedina HS za upominki przekazane naszym przedszkolakom. Był to zarówno miły dzień dla wszystkich dzieci jak i dla nauczycieli.

Mama oczami dziecka

26 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich Mam. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały przepiękne prace – portrety swoich mam.

Zadaniem Mam było odnalezienie swojego portretu w pokaźnej galerii.

Celem wystawy było:
🔹️wzmacnianie poczucia więzi
🔸️rozwijanie umiejętności i zainteresowań plastycznych dzieci
🔹️popularyzowanie twórczości dziecięcej.

Ojczyzna wierszem pisana

Podziekowanie

Pod koniec kwietnia w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu, pojawiły się osoby o dobrym sercu.

Prezes Fundacji Sedina HS wraz z przedstawicielami  Amazon przekazali dla naszego przedszkola potrzebny sprzęt do wyposażenia sali multimedialnej, który będzie służył przedszkolakom i nauczycielom.

Serdecznie dziękujemy za tak piękny gest ❤️.

Międzynarodowy Dzień Książki