Biedronki- Pierwszy dzień lata

25 czerwca 2024r.

Z okazji nadejścia nowej pory roku grupa przygotowała specjalne wydarzenie, by przywitać lato. Jak wiadomo nadchodzi gorąca pogoda i wysokie temperatury, a najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z upałem jest przyrządzenie pysznej i orzeźwiającej lemoniady. Dlatego też Biedronki na rozpoczęcie lata miał okazję samodzielnie wykonać i skosztować ten wakacyjny napój.

Biedronki- urodziny Adeliny

25 czerwca 2024r.

Dziś swoje trzecie urodziny obchodziła Adelina.

Życzymy, aby uśmiech towarzyszył Ci przez całe życie 🙂

Biedronki- wizyta Alpak

18 czerwca 2024r.

Dzięki uprzejmości pani Kingi z Wiejskiego Podwórka z Bobolina gościliśmy w naszym żłobku niecodzienne zwierzęta – Alpaki.

Alpaki to inteligentne i łagodne zwierzęta. Szczególnie łatwo przywiązują się do dzieci. Spotkanie z alpaką pozwoliło dzieciom oswoić się z takimi emocjami jak :

💙 Empatia do zwierząt
💛 Troskliwość i zaradność
💚 Wspomaganie efektywności rozwoju osobowości
💜 Pokonywanie swoich lęków i słabości

Wizyta Vito i Valentino sprawiła naszym podopiecznym czystą, nieskrępowaną dziecięcą radość ❤️

Serdecznie dziękujemy za spotkanie 🙂

Biedronki- Dzień żyrafy

21 czerwca 2024r.

Dziś Biedronki miały okazję obchodzić „Dzień Żyrafy”. Ten dzień zaczęliśmy od krótkiej pogadanki na temat żyraf, czym się żywią, gdzie zamieszkują, czym charakteryzuje się ich wygląd. W tym dniu nie zabrakło również doskonalenia zręczności manualnych wśród żłobkowiczów, dzięki wykonanej pracy plastycznej.

Biedronki- Dzień Dziecka

7 czerwca 2024r.

W naszym żłobku odbyła się długo wyczekiwana przez każde dziecko uroczystość… tak mowa o „Dniu Dziecka”. Zadbałyśmy o to aby na twarzy wszystkich naszych  podopiecznych pojawił się uśmiech 🙂 Stało się tak za sprawą przygotowanych atrakcji, które czekały na dzieci w dniu ich święta. Tego dnia można było „wybrać się na przejażdżkę rowerową”, zrobić sobie tatuaż, pokonać ścieżkę sensoryczną, nie mogło zabraknąć baniek mydlanych uwielbianych przez wszystkich, pojawiła się piana party, która jest dużym zaskoczeniem dla maluchów, oczywiście były zabawy z chustą animacyjną, a na sam koniec można było poskakać na dmuchańcu…

Biedronki- urodziny Wiktorii

3 czerwca 2024r.

Dziś swoje trzecie urodziny obchodziła Wiktoria.

Życzymy, aby uśmiech towarzyszył Ci przez całe życie 🙂

Biedronki- urodziny Celinki i Hani

29 maj 2024r.

Dziś swoje trzecie urodziny obchodziły Celina i Hanna.

Życzymy, aby uśmiech towarzyszył Wam przez całe życie 🙂