• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800
 • -

Urlop

Sekretariat Przedszkola Publicznego i Publicznego Żłobka Gminnego w Przecławiu zamknięty w dniach od 16 lipca do 27 lipca 2018r.


 • -

 • -

 • -

 • -

Komunikat

Witam Państwa,

Proszę Rodziców, którzy nie dostarczyli umów na świadczenie usług cateringowych do Dieta Care o pilne ich podpisanie i przyniesienie do kuchni .

Niedostarczenie umów do piątku ,tj.15.06.2018 oraz nieopłacenie cateringu spowoduje wstrzymanie dostarczenia posiłków dla dzieci od poniedziałku tj. od 18.06.2018 r.

Sytuacja dotyczy tylko jednych Rodziców z grupy Jezynek, jednych z grupy Gruszek, jednych z grupy Truskawek, jednych z grupy Borówek, jednych z grupy Jagódek, jednych z grupy żłobkowej .

Od poniedziałku w przypadku nie dostarczenia umów i braku wpłat za catering grupy te otrzymają o jedną porcję posiłków mniej.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska


 • -

Konkurs „Bezpieczny Przedszkolak” rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców  konkursu „Bezpieczny Przedszkolak” organizowanego przez Przedszkole Publiczne w Przecławiu pod patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo p.Małgorzaty Schwarz.

            Celem konkursu było przybliżenie najmłodszym zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz zasad bezpiecznej zabawy swobodnej. W konkursie wzięły udział przedszkolaki z przedszkola w Będargowie, przedszkola w Kołbaskowie i z przedszkola w Przecławiu. Prace można było zgłaszać w dwóch kategoriach: dzieci starsze 5 – 6 latki i dzieci młodsze 3 – 4 latki.

            Laureaci konkursu w kategorii dzieci starsze:

I miejsce – Hania Biskupska (Przedszkole Publiczne przy ZPO w Kołbaskowie)

II miejsce – Oliwia Liszczak (Punkt Przedszkolny w SP w Będargowie)

III miejsce – Nina Tomkowska (Punkt Przedszkolny w Będargowie)

            Laureaci konkursu w kategorii dzieci młodsze:

I miejsce – Jaś Sobota (Przedszkole publiczne w Przecławiu)

II miejsce – Gabrysia Wierzycka (Przedszkole Publiczne w Przecławiu)

III miejsce – Hania Śmiałkowska (Przedszkole Publiczne w Przecławiu)

B. Figurska


 • -

Ogłoszenie

Witam Państwa,

W sobotę tj, 09 czerwca , w godzinach od 10.00-13.00 Rodzice, którzy mają potrzebę porozmawiania ze mną, mogą przyjść i porozmawiać. Zapraszam serdecznie do kuchni (schodami  zewnętrznymi od strony placu zabaw przedszkola). Można będzie również wyjaśnić rozliczenia , jeśli macie Pastwo jakiekolwiek wątpliwości z księgowym.

Przypominam ponownie, że informacje o nieobecnościach dzieci wysyłamy tylko i wyłącznie zgodnie z umową na adres mailowy:

dietacare@interia.pl  lub nr telefonu 503 705 494.

Zgłoszenie informacji o nieobecności dziecka w przedszkolu na inny adres mailowy lub inny nr telefonu, nie będzie uznawany.

Zapraszam Państwa do kontaktu  w każdą środę w godzinach 15.00-16.00 w kantorku holu głównego, tam gdzie przekazywane są Państwu rozliczenia.

Jestem również do Państwa dyspozycji pod telefonem 698  630 124, w każdy piątek w godzinach od 14.00-16.00. Jednak smsy oraz zgłaszanie nieobecności pod tym nr telefonu nie będą uwzględniane.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska


 • -

Formuła obliczeń rozliczenia za wyżywienie

Witam Państwa,

Poniżej podaję sposób wyliczeń za posiłki Państwa Dzieci w poszczególnych miesiącach:

Kwiecień:

20X10=200 zł-brak odliczeń

Wszyscy Rodzice płacą taką samą kwotę.

 

Legenda:

20-liczba dni roboczych w kwietniu

10 zł-dzienna stawka żywieniowa

Maj:

19X10=190 zł

Legenda:

19-liczba dni roboczych w maju

10 zł-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie:

Ilość dni w jakim dziecko było nieobecne x 10 zł

Przykład:

Dziecka nie było 2 dni:

190-2X10=190-20=170 zł, czyli kwota do zapłaty wynosi 170 zł

Czerwiec:

21×10 =210

Legenda:

21-liczba dni roboczych w czerwcu

10-dzienna stawka żywieniowa

Odliczenie:

Ilość dni , w jakim dziecko było nieobecnex10 zł

Np.

Dziecka nie było 5 dni

210-5×10=210-50 =160, czyli kwota do zapłaty wynosi 160 zł.

 

Proszę również pamiętać ,że zdarzają się pojedyncze sytuacje , gdzie Rodzic uiścił za dużą lub za małą kwotę. Wtedy kwota końcowa do zapłaty za konkretny miesiąc może się trochę różnić , gdyż będzie skorygowana o nadpłatę lub niedopłatę.

Osoby, którym nie zgadza się rozliczenia, proszone są o wysłanie mailowo z swoich maili, lub sms-ów. Można również je przynieść i pokazać Pani Wiktorii w godzinach 8.00-9.00 lub 15.00-16.15 od wczoraj do piątku. Wydłużymy czas dyżuru Pani Wiktorii do piątku. Pani Wiktoria dyżuruje w kantorku holu głównego przy szatni.

Uwaga, ważne!!!

Osoby , które nie mogą odebrać rozliczenia, mogą się skontaktować  z księgowym w sobotę tj.9 czerwca w godzinach od 10.00-13.00. pod nr tel.698 630 124.

Przypominamy jednocześnie, iż informację o nieobecnościach Dzieci zgłaszamy tylko i wyłącznie na adres mailowy  lub sms-em na nr telefonu  podany w umowie.

Nieobecności zgłoszone na inny nr telefonu lub inny adres mailowy nie będą uwzględniane przez Dieta Care .

 

 


 • -

Dzień Dziecka- sfinansowany z funduszy Rady Rodziców

4 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy najważniejsze święto naszych przedszkolaków czyli DZIEŃ DZIECKA. W związku z czym Rada Rodziców postanowiła zorganizować wycieczkę wszystkich 9 grup do Gospodarstwa Agroturystycznego w Smętowicach. Dzieci dojechały na miejsce autokarem dzięki funduszom zebranym od sponsora. Tego dnia dzieci słodki podwieczorek oraz zdrowe owoce zjadły na świeżym powietrzu, po czym korzystać z atrakcji jakie na nich czekały- a było ich wiele: boiska do wspólnej gry, domki, huśtawki, zjeżdżalnie, statek piracki oraz dmuchane poduchy do skakania. Wiele radości dzieciom przyniosły obecne na terenie gospodarstwa ZWIERZĘTA!! Można było zobaczyć tam  między innymi: kury, gęsi, strusie, pawie, kozy, sowy, osła, kucyka, lemura, wiewiórki, papugi. Do wspólnej zabawy dołączyli liczną grupą rodzice, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie podczas trwania festynu.

6 czerwca dzieci otrzymały to co uwielbiają najbardziej – PREZENTY!!

Rozdała je Przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Jakubczak wraz z panią Dyrektor Izabelą Pisaruk. Wiele radości dzieciom sprawiły medale oraz kredki do malowania twarzy. Dzieci otrzymały również opaskę odblaskową, maskotkę, książeczkę-album do zbierania kart. Panie nauczycielki rozdają dzieciom karty w formie motywacji za dobrze wykonane zadanie lub wzorowe zachowanie danego dnia no i oczywiście słodycze…

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować dzieci prezentami oraz dowieźć je na festyn, na którym mogły zjeść słodki podwieczorek, zdrowe owoce oraz napić się wody.


 • -