• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800
 • -

UWAGA RODZICE!

W SYLWESTRA (31 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK)

PRZEDSZKOLE ORAZ ŻŁOBEK

CZYNNE SĄ

OD GODZ. 6.30 DO 15.00


 • -

Rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego

W naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Prace dzieci wykonane były zgodnie z kryteriami konkursu. Były one ciekawe i widać było ogromne zaangażowanie dzieci w pracę, co było jednym z głównych kryteriów oceny prac. Jury długo zastanawiało się, aby dokonać wyboru tej najładniejszej. Nie udało się jednak wyłonić tej jednej ,ponieważ każda praca była wyjątkową! W związku z tym każde dziecko otrzymało prezent. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.

 


 • -

 • -

Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka”, w której po raz drugi uczestniczyła nasza placówka miała swój finał w sobotę 8 grudnia. W tym roku postanowiliśmy pomóc dwóm rodzinom. Jako wolontariusz i koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu paczek. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia rodziców, dziękujących za ogromne wsparcie. Wielka radość i wzruszenie męża opiekującego się niechodzącą żoną po wylewie, kiedy weszliśmy z paczkami, również powoduje ciarki na ciele. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodzin, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasze” rodziny będą miała lepsze Święta. Dziękuję również personelowi naszej placówki oraz anonimowemu darczyńcy, który podarował dzieciom wymarzone prezenty.
Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że za rok również uda nam się wspólnie kogoś uszczęśliwić. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,
Karolina Gąska

 


 • -

UWAGA KONKURS!!!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM


 • -

 • -

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24 grudnia 2018r (Wigilia) Przedszkole Publiczne w Przecławiu będzie nieczynne.


 • -

Uwaga Rodzice!!!

Dnia 12 listopada 2018r. (poniedziałek po Narodowym Święcie Niepodległości) Przedszkole Publiczne w Przecławiu będzie nieczynne.

                                                                                 Dyrektor
                                                                                 Przedszkola Publicznego w Przecławiu


 • -

Konkurs „Kwiaty dla Polski” rozstrzygnięty!!!

Konkurs „Kwiaty dla Polski” rozstrzygnięty!!!
W związku z różnorodnością i ogromną pomysłowością zgłoszonych prac, komisja konkursowa miała problem z przyznaniem miejsca I którejkolwiek z prac. W związku z powyższym mamy przyjemność poinformować,że wszystkie prace zostają wyróżnione i wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie wszystkim młodym artystom oraz rodzicom
Organizatorzy
Edyta Maciejczyk
Olga Nowicka
Sylwia Kozłowska

 


 • -

PRZERWA WAKACYJNA W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU

W związku z organizacją roku szkolnego 2018/2019 informujemy, że PRZERWA WAKACYJNA w Publicznym Przedszkolu planowana jest od 15 lipca do 2 sierpnia 2019r.
Przedszkole Publiczne będzie w tym czasie zamknięte.