Wakacje

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Oby nadchodzące wakacyjne dni dały Państwu i dzieciom  odpoczynek oraz pozwoliły na nabranie sił i zapału do dalszej pracy i nauki.

Sadzenie drzew – Brzoskwinki i Borówki

W dniu 3 lipca 2024 r., absolwenci naszego przedszkola posadzili drzewka, które urozmaicają nasz plac przedszkolny.

Morski Pokaz Mody

11 czerwca 2024 r., w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu odbył się „Morski Pokaz Mody”. Pokaz Mody jest w Przedszkolu imprezą cykliczną. W tym roku motywem przewodnim była moda morska. Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych do udziału w pokazie został on podzielony na dwie tury: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6 latki. Wszystkie cudowne stroje były wykonane przez rodziców i dzieci. Każdy był wyjątkowy, pomysłowy i oryginalny. Upominki dla modelek i modeli ufundowała Rada Rodziców…

Akcja Paczka dla Zwierzaczka

Serdecznie dziękujemy za pomoc

w Akcji Paczka dla Zwierzaczka! Jedzonko i inne podarki dla zwierzaczków zostały już przekazane do Schroniska w Dobrej!

Dziękujemy!

Wizyta w kwiaciarni – grupa Brzoskwinie

W dniu 23 maja nasza grupa odwiedziła kwiaciarnię. Celem spotkania było poszerzenie wiadomości dotyczących roślin. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały kwiaty doniczkowe i cięte. Porównywały ich wygląd, zapach, określały nazwę. Przedszkolaki dowiedziały się jakie narzędzia potrzebne są do pracy florystki oraz jakich kwiatów do tego używa.

Międzynarodowy Dzień Tańca