Mały Miś w świecie literatury – Śliweczki

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze naszych dzieci. Czytanie książek dzieciom aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, a także rozwija ekspresję twórczą dziecka.

W ramach realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” zaprosiliśmy  mamę Stasia i mamę Antosia do czytania bajek. Pani Agata i Pani Ania czytały książeczki w miłej atmosferze, a dzieci były wsłuchane w treść czytanych bajek.

Miłą niespodzianką dla dzieci były słodkości, które przyniosły zaproszone mamy.

Dziękujemy za odwiedziny   🙂

A.S.

„Pyszne lody dla ochłody” – Śliweczki

Nasze  „Śliweczki” na zakończenie roku przedszkolnego wybrały się na lody do pobliskiej „Czerwonej Torebki”.  Każde dziecko mogło samodzielnie  wybrać swój ulubiony smak lodów.   Ta pyszna i smaczna niespodzianka  w tak upalny dzień sprawiła ogromną radość dzieciom.  Miło było popatrzeć na uśmiechnięte i kolorowe buzie naszych maluchów. Wyjście na lody było okazją do przypomnienia zasad obowiązujących podczas wyjścia poza teren przedszkola oraz do kulturalnego  zachowania się  w miejscu publicznym. Po smacznym poczęstunku zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola 🙂

A.S

Umowa do Przedszkola Publicznego wraz z załącznikami

Umowa do Przedszkola Publicznego w Przecławiu na rok szkolny 2019/2020 wraz z załącznikami:

UMOWA Przedszkole Publiczne w Przecławiu 2019-2020r

Zabawa Śliweczek

W piękny słoneczny dzień nasze „Śliweczki” miały przyjemność bawić się na zamkach dmuchanych.  Dzieci zjeżdżały, podskakiwały i robiły fikołki, a uśmiech i radość na twarzy dzieci nie znikał przez cały czas zabawy.

A.S.