Cała Polska czyta dzieciom – mama Ali

W czerwcu w czytanie naszej grupie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaangażowała się mama Alicji. W środę po śniadaniu przywitaliśmy naszego gościa uśmiechem i w wielkim skupieniu wysłuchaliśmy opowiadania o „Złotowłosej i trzech misiach”

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały książeczki , gdzie mogły kolorować i przyklejać naklejki, a rodzice w domu będą mogli czytać poznaną przez Brzoskwinki bajkę o dziewczynce, która zabłądziła w lesie i znalazła schronienie w domku trzech niedźwiadków.

Bardzo dziękujemy mamie Alicji za wizytę i wspaniały upominek.

R.D i A.W.

Witam Państwa,

Proszę Rodziców, którzy nie dostarczyli umów na świadczenie usług cateringowych do Dieta Care o pilne ich podpisanie i przyniesienie do kuchni .

Niedostarczenie umów do piątku ,tj.15.06.2018 oraz nieopłacenie cateringu spowoduje wstrzymanie dostarczenia posiłków dla dzieci od poniedziałku tj. od 18.06.2018 r.

Sytuacja dotyczy tylko jednych Rodziców z grupy Jezynek, jednych z grupy Gruszek, jednych z grupy Truskawek, jednych z grupy Borówek, jednych z grupy Jagódek, jednych z grupy żłobkowej .

Od poniedziałku w przypadku nie dostarczenia umów i braku wpłat za catering grupy te otrzymają o jedną porcję posiłków mniej.

Pozdrawiam, Agnieszka Zielińska

Konkurs „Bezpieczny Przedszkolak” rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców  konkursu „Bezpieczny Przedszkolak” organizowanego przez Przedszkole Publiczne w Przecławiu pod patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo p.Małgorzaty Schwarz.

Celem konkursu było przybliżenie najmłodszym zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz zasad bezpiecznej zabawy swobodnej. W konkursie wzięły udział przedszkolaki z przedszkola w Będargowie, przedszkola w Kołbaskowie i z przedszkola w Przecławiu. Prace można było zgłaszać w dwóch kategoriach: dzieci starsze 5 – 6 latki i dzieci młodsze 3 – 4 latki.

Laureaci konkursu w kategorii dzieci starsze:

I miejsce – Hania Biskupska (Przedszkole Publiczne przy ZPO w Kołbaskowie)

II miejsce – Oliwia Liszczak (Punkt Przedszkolny w SP w Będargowie)

III miejsce – Nina Tomkowska (Punkt Przedszkolny w Będargowie)

Laureaci konkursu w kategorii dzieci młodsze:

I miejsce – Jaś Sobota (Przedszkole publiczne w Przecławiu)

II miejsce – Gabrysia Wierzycka (Przedszkole Publiczne w Przecławiu)

III miejsce – Hania Śmiałkowska (Przedszkole Publiczne w Przecławiu)

B. Figurska

„Dzień Mamy i Taty”

11 czerwca w naszej sali odbył się „Dzień Mamy i Taty”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym było dużo piosenek, wierszyków oraz taniec „Miś z Laleczką”. Po pięknych występach dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które wykonaliśmy wspólnie. Na zakończenie wszyscy zjedliśmy słodki poczęstunek, na który tak czekały nasze Malinki.

Dziękujemy za przybycie!

M.K.