Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka”, w której po raz drugi uczestniczyła nasza placówka miała swój finał w sobotę 8 grudnia. W tym roku postanowiliśmy pomóc dwóm rodzinom. Jako wolontariusz i koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu paczek. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia rodziców, dziękujących za ogromne wsparcie. Wielka radość i wzruszenie męża opiekującego się niechodzącą żoną po wylewie, kiedy weszliśmy z paczkami, również powoduje ciarki na ciele. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodzin, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasze” rodziny będą miała lepsze Święta. Dziękuję również personelowi naszej placówki oraz anonimowemu darczyńcowi, który podarował dzieciom wymarzone prezenty.
Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że za rok również uda nam się wspólnie kogoś uszczęśliwić. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,
Karolina Gąska

UWAGA KONKURS!!!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Mikołajki w Gruszeczkach

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Nasza grupa wykonała prace plastyczną na talerzyku papierowym, na którym oczywiście króluje Mikołaj.
Gruszeczki również przygotowały dla Mikołaja 2 piosenki i wiersz, które z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przed tak wyjątkową osobą jednak na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci w pozostałych grupach.
My jako wychowawcy dziękujemy Radzie Rodziców za piękne podarunki dla dzieci.

A.S.

Mikołajki w Śliweczkach

Do grupy Śliweczek zawitał Święty Mikołaj. Rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Miał też rózgę ze sobą, ale wyrzucił ją ponieważ w naszej grupie nie miałby jej komu podarować. W śliweczkach są przecież tylko grzeczne dzieci.

A.S.

Mikołajki w Truskawkach

6 grudnia od rana czekaliśmy z niecierpliwością na specjalnego gościa. Z daleka dobiegał do nas dźwięk dzwoneczków, co świadczyło, że zbliża się do nas Mikołaj. Przygotował on dla dzieci piękne prezenty, które miał ukryte w wielkim worze. Truskaweczki odwdzięczyły się za prezenty wierszykiem, wyściskały Mikołaja i obiecały, że będą grzeczne.

A.K.

Mikołajki w Poziomkach

6 Grudnia obchodziliśmy Mikołajki, tego dnia każde dziecko miało okazję uczestniczyć w zabawach tanecznych organizowanych na korytarzu Przedszkola, a także spotkać się i porozmawiać ze Świętym Mikołajem. Po wspólnej zabawie nadszedł czas na wręczenie prezentów oraz złożenie świątecznych życzeń.

K. Gaweł

Mikołajki w Jeżynkach

Mikołajki
Ponieważ w tym roku Mikołaj był bardzo zapracowany, Jeżynki oraz Poziomki pomagały mu dostarczać prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci. W tym celu musiały odbyć podróż: pieszą, rowerową, przeprawiały się przez rzekę w łódce oraz leciały samolotem…