• 915065800 Przedszkole

Zakończenie roku przedszkolnego i Dzień Mamy i Taty w Malinkach

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dziećmi a rodzicami.

W dniu 24.06.2022 r., sala przedszkolna grupy Malinki stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2021/2022 oraz Dnia Mamy i Taty. Wystrojone starszaki świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęły od powitania gości pięknym wierszykiem. Nie zabrakło również piosenek dla mamy i taty, a także wesołych piosenek wakacyjnych. Cały występ musiał rodzicom się bardzo podobać, gdyż został uwieńczony gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przybycie.

W przedszkolnym ogrodzie.

W dniu 23.06.2022 r., dzieci z grupy Malinki poszły przesadzić do ogródka przedszkolnego rośliny z wcześniej zasianych w sali zajęć przyrodniczych. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły wsadzić do ziemi poziomki, pomidory i zioła. Nie zabrakło też zabawy w podlewaniu całego ogródka przedszkolnego.

Picnic Cantry Krzysztof Gajewski grupa Malinki, Truskawki i Brzoskwinki

W naszym przedszkolu odbył się Picnic Cantry. Dzieci z naszego przedszkola z grup Malinki, Truskawki i Brzoskwinki bawiły się w klimacie Dzikiego Zachodu z aktorami Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Przedszkolaki poznały historię groźnego Billa, tańczyły country, przeciągały linę i rzucały lassem. Muzyka, stroje, zabawne historie i wspólna zabawa wywołały dużo radości i pozytywnych emocji u dzieci. Zabawy uatrakcyjniły dzieciom ten dzień, dziękujemy Radzie Rodziców za organizację a aktorom za poświęcony nam czas.

Zabawy z chustą grupa Jeżynki

Rytmicznie i kolorowo w Jeżynkach

Rytmika i zabawa z chustkami animacyjnymi, niby tak niewiele, a tyle radości, zabawy i koloru. Jeżynki dziękują Pani Darii za wspaniałą zabawę, naukę i cierpliwość. Z utęsknieniem czekamy na zajęcia, które będą już po wakacjach!

Wychowawczynie

Zajęcia Karate w grupie Truskawki

Jeżynki rok szkolny 2021/2022

Jeżynki rok 2021/2022

Ten rok minął Nam bardzo szybko, Jeżynki żegnają po wakacjach swoją salę i awansują do grupy średniaków – Śliweczek. Dzieci ciężko pracowały cały rok, dzielnie przeszły adaptację i były bardzo aktywne na zajęciach i podczas wszelakich wydarzeń i uroczystości. Nauczyły się jak zachowywać się nad wodą oraz podczas wizyty w bibliotece. Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wszystkim, którzy pomogli Nam przejść pierwszy rok edukacji przedszkolnej.

Oby kolejny był równie udany. Pozdrawiamy i życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji!

A. Wiśniewska

R. Dondziak

Dzień Mamy i Taty w grupie Truskawki

10 czerwca Truskawki obchodziły uroczystość Dnia Mamy i Taty. Tym razem zabraliśmy Rodziców do Afryki. Było kolorowo, wzruszająco i wesoło…

Z wizytą w Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Wizyta w Szkole Podstawowej w Przecławiu

W dniu 20.06.2022 r., dzieci z najstarszych grup przedszkolnych odwiedziły Szkołę Podstawową w Przecławiu w ramach adaptacji. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami szatni, kuchni. Podczas odwiedzin w szkole dzieci miały możliwość zobaczenia 2 przedstawień teatralnych wystawionych przez starszych kolegów i koleżanki z klas VII. Pierwsze przedstawienie Jaś i Małgosia wystawione było w języku niemieckim, drugie „Mały Książę” – po polsku. Po przedstawieniu dzieci zostały poczęstowane cukierkami. Szkoła okazała się dla dzieci bardzo przyjemna.

Projekt edukacyjny „Zabawa sztuką” grupa Jeżynki

Zebranie rodziców dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Publicznego w Przecławiu w roku 2022/2023

W dniu 30.06.2022 r.,

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Przecławiu zaprasza na zebranie rodziców dzieci, które od 1 września rozpoczną swoją edukację przedszkolną.

Prosimy o przyjście zgodnie ze wskazaną godziną przyporządkowaną do pierwszej litery nazwiska:

Godzina 17:00 – rodzice, których nazwisko rozpoczyna się od A do K.

Godzina 18:00 – rodzice, których nazwisko rozpoczyna się od L do Z.

Zebranie odbędzie się w holu przy wejściu do przedszkola. W tym dniu będzie można również zamówić karty magnetyczne.