• 915065800 Przedszkole

Kino sferyczne w Poziomkach

W dniu 12.10.2021 r., do naszego Przedszkola przyjechało KINO SFERYCZNE.

Dzieci były zaciekawione formą oglądania filmu „Zwierzęta – nasi przyjaciele” na leżąco w dużej kapsule. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie takiej atrakcji dla naszych przedszkolaków.

Kino sferyczne w Jeżynkach

Przedstawienie K. Gajewskiego „Pani Porządnicka” – Jeżynki

Witaminki – Jabłuszka

Przedstawienie teatralne „Pani Porządnicka” – Jabłuszka

Przedstawienie teatralne Krzysztofa Gajewskiego „Pani Porządnicka” w Malinkach.

„PANI PORZĄDNICKA” W MALINKACH

W dniu 10 października 2021 r., w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Malinki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Pani Porządnicka”, które przedstawiało niesfornego bączka Kubusia i guwernantkę Urszulę (osa), mająca nauczyć go dobrych manier. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądali widowisko, a także brali czynny udział w zabawach z bączkiem Kubusiem i osą Urszulą . Nie zbrakło w przedstawieniu również nauki magicznych słówek: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZM, a także uświadomienia dzieci ze UCZYĆ się trzeba i nigdy na to nie jest za późno.

Przedstawienie teatralne „Pani Porządnicka” w Brzoskwinkach

Informacja dla rodziców z grupy Jabłuszka

W dniu 29 października w naszej grupie będziemy obchodzić Święto Dyni. Zwracamy się z prośbą do rodziców o wcześniejsze przyniesienie do nas na grupę różnego rodzaju dyń. W dniu Święta Dyni poznamy dynię z każdej strony, będziemy porównywać kształty i kolory dyń, omówimy jej wartości odżywcze a przede wszystkim będziemy wspólnie się bawić! Ten dzień upłynie nam pod znakiem koloru pomarańczowego, dlatego zachęcamy aby dzieci w tym dniu były ubrane w „dyniowe” barwy.
Z góry serdecznie dziękujemy!

Przedstawienie K. Gajewskiego „Pani Porządnicka” w Gruszeczkach.

„PANI PORZĄDNICKA” W GRUSZECZKACH.

W dniu 7 października 2021 r., w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Gruszeczki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Pani Porządnicka”, które przedstawiało niesfornego bączka Kubusia i guwernantkę mająca nauczyć go dobrych manier. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądali widowisko, a także brali czynny udział w zabawach z bączkiem Kubusiem i osą guwernantką. Nie zbrakło w przedstawieniu również nauki magicznych słówek: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZM.