• 915065800 Przedszkole

Dzień Postaci z Bajek

Nominacje w Plebiscycie Edukacyjnym

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców do nagrody Przedszkole Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez Głos Szczeciński i Głos Koszaliński.

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor naszej placówki Pani Aneta Pietrzak.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej placówce nauczyciele: Kinga Gaweł, Magdalena Szeflińska i Monika Śmiałkowska

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

Zachęcamy do udziału.

Rolnik

Na zakończenie tygodnia tematycznego ” Wiem co jem i dlatego jestem zdrowy” nasze przedszkolaki odwiedził „rolnik”. Poziomki poznały na czym polega praca rolnika oraz jakimi maszynami rolniczymi pracuje.

Wielkie przygody małej zagrody w Poziomkach

Dnia 12.10.2022r do naszego przedszkola przyjechał gość ze swoją małą zagrodą. Poziomki wzięły udział w przedstawieniu teatralnym ” Wielkie przygody małej zagrody”.
Dzieci zadowolone i szczęśliwe 🙂

Wróbelek Elemelek

Nowym członkiem naszej grupy został Wróbelek- Elemelek. Teraz będziemy uczyć się wspólnie 🙂

Wizyta Reksia w Poziomkach