• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Bezpieczna droga do przedszkola w grupie Jeżynki.

  • -

Bezpieczna droga do przedszkola w grupie Jeżynki.

Jeżynki podczas tygodnia „Bezpieczna droga do przedszkola”, biorą czynny udział w zajęciach na dywanie i poznają zasady bezpiecznego poruszania się na ulicy.  Podczas dzisiejszych zajęć, dzieci najpierw nauczyły się kolorów, jakie występują na sygnalizatorze świetlnym, na jakim kolorze świateł muszą stać, a na jakim się poruszać, później  zamieniały się w kierowców i ich zadaniem było bezpieczne poruszanie się po dywanie i zatrzymywać się, gdy Pani wskazała kolor czerwony. Po teorii i zabawie dzieci zabrały się do wykonania pracy plastycznej. Dzieci wykonały sygnalizator świetlny wyklejając go plasteliny.