• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zabawa kontra Dzieciaki

  • -

Zabawa kontra Dzieciaki

„Zabawa kontra Dzieciaki” 

„Zabawa kontra Dzieciaki to wydarzenie, które odbyło się po raz drugi na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Podczas tegorocznego wydarzenia na scenie wystąpiły dzieci z naszego przedszkola zarówno te uczęszczające jak i absolwenci. Dzieci na scenie wykonały piękne tańce, których nauczyły się podczas zajęć tanecznych w przedszkolu.

Dziękujemy bardzo rodzicom za przybycie i umożliwienie dzieciom pięknego występu. Podziękowania należą się również Pani Dyrektor oraz nauczycielom z Przedszkola Publicznego w Przecławiu. Dziękujemy organizatorom Fundacji HS oraz GOKSiR za możliwość uczestniczenia i wspólnej zabawy w wydarzeniu.