• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Pasowanie na przedszkolaka – Jabłuszka

  • -

Pasowanie na przedszkolaka – Jabłuszka

25 października odbyła się najważniejsza przedszkolna uroczystość w życiu malucha – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, rodzeństwo i dziadkowie 3-letnich Jabłuszek, pani dyrektor oraz pani wójt.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie pani dyrektor – Aneta Pietrzak dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na PRZEDSZKOLAKA. Pani wójt – Małgorzata Schwarz wręczyła przedszkolakom upominki, a wychowawczynie pamiątkowe dyplomy. A od swoich rodziców dzieci otrzymały piękne zakładki do książeczek.