„Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”

„Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”

Dzień Pluszowego Misia w Poziomkach

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada, w piątek – w przeddzień święta, zorganizowaliśmy dla naszych misiów bal.

Przez cały tydzień przygotowywaliśmy się do misiowego święta. Kolorowaliśmy portrety misiów, uczyliśmy się nowych zabaw, poznaliśmy zwyczaje misiów żyjących w naturalnym środowisku oraz wzbogaciliśmy swoją wiedzę o wiele ciekawostek na temat niedźwiadków występujących w popularnych bajkach dla dzieci. Wysłuchaliśmy opowiadań o Kubusiu Puchatku i Misiu Felutku.
A w piątek…
dzieci śpiewały, tańczyły, kolorowały i znów tańczyły, i śpiewały. Śmiechu i radości było przy tym co niemiara.
Wykonaliśmy po raz pierwszy pracę plastyczną w grupach i świetnie nam poszło. 🙂

Na zakończenie misiowej uroczystości każde dziecko otrzymało dyplom „Przyjaciela Pluszowego Misia”.

M.Ś.