• 915065800 Przedszkole

Picnic Country Show grupa Jeżynki, Poziomki, Jabłuszka

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

W dniu 30 maja 2022 r., w Naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców, malowania buziek, dmuchania balonów i puszczania przecudownych baniek. Dzieci skorzystały ze wszystkich atrakcji i w tym dniu opuściły przedszkole z uśmiechem. Nie zabrakło również słodkości i prezentów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji Sedina HS za pomoc i finansowe wsparcie przy zorganizowaniu zabaw i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy równie wszystkim Nauczycielkom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie w cudownym Dniu Dziecka.

Jabłuszka i Śliweczki na warsztatach

20 maja w piątek dzieci z grupy Jabłuszka i Śliwki uczestniczyły w warsztatach pt.”Bezpieczniejsze dziecko w wodzie”. Instruktor warsztatów w sposób bardzo zrozumiały zaznajomił dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z wody podczas sezonu letniego. Dzieci czynnie uczestniczyły w warsztatach, uczyły się piosenki o zasadach bezpieczeństwa oraz tańczyły z Wodnymi Bystrzakami. Sprawdziła się teoria ” nauka przez zabawę”.

Ogłoszenie grupa Jabłuszka

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY JABŁUSZKA!

W dniu 23 czerwca o godzinie 16.30 odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty połączona z uroczystym zakończeniem grupy przedszkolnej z rozdaniem dyplomów. Uroczystość odbędzie się na placu przedszkolnym. W tym dniu prosimy aby dzieci były odświętnie ubrane.

Serdecznie zapraszamy!

Jabłuszka i Gruszeczki wspólnie wybrały się na spacer.

W środę 18 maja dzieci z grupy Jabłuszka i grupy Gruszki wybrały się na spacer na łąkę. Przewodnim tematem zajęć w terenie było hasło „Co w trawie piszczy”. Spacer na łąkę pozwolił poszerzyć doznania sensoryczne u dzieci poprzez obcowanie z przyrodą.

Rozstrzygniecie konkursu recytatorskiego