• 915065800 Przedszkole

Dzień Mamy i Taty w Śliweczkach

Dzień Mamy i Taty

Nasze Śliweczki świętowały w zeszłym tygodniu Dzień Mamy i Taty. Był to wspaniały moment na złożenie życzeń Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie i Tacie należą się podziękowania za miłość, trud wychowania , troskę, za każdy dzień. Z tej okazji nasze Śliweczki przedstawiły zabawny skecz. Nie zabrakło oczywiście piosenek oraz wierszyków dla Mamy i Taty. Mali artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje umiejętności aktorsko – wokalne. Brawo Śliweczki :)))

Dzień Dziecka na wesoło – przedstawienie K. Gajewski w Śliwkach

Dzień Dziecka na wesoło

Agencja teatralna Pana Krzysztofa Gajewskiego bawiła naszych przedszkolaków tym razem na Picnicu country. Była super zabawa, śpiew, taniec i konkursy. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie dzieciom super zabawy 🙂

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

W dniu 30 maja 2022 r., w Naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców, malowania buziek, dmuchania balonów i puszczania przecudownych baniek. Dzieci skorzystały ze wszystkich atrakcji i w tym dniu opuściły przedszkole z uśmiechem. Nie zabrakło również słodkości i prezentów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji Sedina HS za pomoc i finansowe wsparcie przy zorganizowaniu zabaw i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy równie wszystkim Nauczycielkom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie w cudownym Dniu Dziecka.

Jabłuszka i Śliweczki na warsztatach

20 maja w piątek dzieci z grupy Jabłuszka i Śliwki uczestniczyły w warsztatach pt.”Bezpieczniejsze dziecko w wodzie”. Instruktor warsztatów w sposób bardzo zrozumiały zaznajomił dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z wody podczas sezonu letniego. Dzieci czynnie uczestniczyły w warsztatach, uczyły się piosenki o zasadach bezpieczeństwa oraz tańczyły z Wodnymi Bystrzakami. Sprawdziła się teoria ” nauka przez zabawę”.

Rozstrzygniecie konkursu recytatorskiego