Mały miś w świecie wielkiej literatury

W naszym przedszkolu realizowany był ogólnopolski projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. W ramach projektu przekazywana była naszym przedszkolakom miłość do czytania. Nauczycielki, rodzice czytali przedszkolakom książki. To wydarzenie było świętem w naszym przedszkolu , pełnym literatury i oczywiście Małego Misia.

Wyjście na lody grupa Śliweczki

Wyjście na lody

Wyjście na lody było dla naszych Śliweczek wyjątkowym dniem. Zimna i smaczna niespodzianka w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko wybierało swój ulubiony smak loda. Wyjście do lodziarni było nie tylko słodką niespodzianką, ale również przypomnieniem zasad zachowania podczas wyjść poza teren przedszkola oraz właściwego zachowania się w miejscu publicznym.

☀️ Przerwa wakacyjna ☀️

PRZYPOMINAMY O

PRZERWIE WAKACYJNEJ

w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu:

która rozpoczyna się od dnia

01.08.2022  –  19.08.2022

W tym czasie Przedszkole Publiczne w Przecławiu będzie zamknięte.

Wakacje z dzieckiem.

W poniższym pliku znajdziemy kilka propozycji zabaw z dzieckiem podczas wakacji.

WAKACJE Z DZIECKIEM

Dzień Mamy i Taty w Śliweczkach

Dzień Mamy i Taty

Nasze Śliweczki świętowały w zeszłym tygodniu Dzień Mamy i Taty. Był to wspaniały moment na złożenie życzeń Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie i Tacie należą się podziękowania za miłość, trud wychowania , troskę, za każdy dzień. Z tej okazji nasze Śliweczki przedstawiły zabawny skecz. Nie zabrakło oczywiście piosenek oraz wierszyków dla Mamy i Taty. Mali artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje umiejętności aktorsko – wokalne. Brawo Śliweczki :)))

Dzień Dziecka na wesoło – przedstawienie K. Gajewski w Śliwkach

Dzień Dziecka na wesoło

Agencja teatralna Pana Krzysztofa Gajewskiego bawiła naszych przedszkolaków tym razem na Picnicu country. Była super zabawa, śpiew, taniec i konkursy. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie dzieciom super zabawy 🙂

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

W dniu 30 maja 2022 r., w Naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców, malowania buziek, dmuchania balonów i puszczania przecudownych baniek. Dzieci skorzystały ze wszystkich atrakcji i w tym dniu opuściły przedszkole z uśmiechem. Nie zabrakło również słodkości i prezentów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji Sedina HS za pomoc i finansowe wsparcie przy zorganizowaniu zabaw i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy równie wszystkim Nauczycielkom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie w cudownym Dniu Dziecka.