Grupa I

Jesteśmy grupą 2,5-latków i nazywamy się JEŻYNKI. Jest u nas 9 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy bardzo wesołymi przedszkolakami. Bardzo lubimy zabawy z chustą animacyjną, a najbardziej przy piosence „Karuzela”. Chętnie robimy prace plastyczne, tańczymy oraz śpiewamy. Nasze nauczycielki to pani mgr Edyta Maciejczyk i pani Magdalena Cybula, a pomaga nam pani Ola Jakubczak.

Grupa II

12 dziewczynek i 8 chłopców – tworzymy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu. Mamy dopiero po 2,5 roku i jeszcze się wzajemnie poznajemy, ale już wspaniale spędzamy razem czas. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę.
Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanować swoją pracę i pracę kolegów.
Poziomki „uczą się bawiąc i bawią się ucząc”. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, kolorujemy i lepimy z plasteliny, wznosimy coraz to ciekawsze konstrukcje z klocków. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Choć trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania.
Nasze panie nauczycielki to mgr Monika Kubik i mgr Monika Śmiałkowska, a pomaga im pani Katarzyna Rudź.

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Grupa III

Grupa Gruszki podczas pobytu w Przedszkolu
Uczy się w przestrzegania zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się wzajemne. Staramy się wspólnie rozwiązywać konflikty, umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem a złem. Naszą grupę charakteryzuje zamiłowanie do owoców szczególnie do gruszek.

nauczycielki: mgr Anna Socha i Kinga Gaweł
pomoc nauczyciela: Sylwia Kopala

Grupa IV

Jesteśmy jedną z dziewięciu grup w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci zapisane do Śliweczek urodziły się w 2014 roku, większość dzieci we wrześniu, październiku i listopadzie, więc tej jesieni często świętujemy trzecie urodziny 🙂
Nasza sala mieści się na pierwszym piętrze i ma numer 7. Nazwa „Śliweczki” wzięła się od fioletowego koloru ścian 🙂
Nasze nauczycielki to: pani mgr Olga Nowicka i pani mgr Małgorzata Grodek. Pomocą nauczycieli jest pani Alicja Skorlińska.

12 października 2017 zostaliśmy pasowani na przedszkolaków i od tej chwili staramy się być bardziej dzielni podczas rozłąki z rodzicami oraz pilnie uczestniczyć w zajęciach 🙂

Grupa V

Truskaweczki to grupa 3-latków, licząca 25-ro dzieci (w tym 11 dziewczynek i 14-stu chłopców). W grupie pracują dwie nauczycielki mgr Aleksandra Kurowska i mgr Natalia Suleja, a pomaga im pani Urszula Biskupska.
Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań. Najbardziej lubimy wykonywać prace plastyczne, śpiewać piosenki i liczyć. Uwielbiamy wesołe zabawy w sali i na placu przedszkolnym. W naszej grupie uczymy się również zgodnie bawić, dbać o zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek.

Grupa VI

Jesteśmy grupą liczącą 25 dzieci. Jest w niej 8 dziewczynek i 17 chłopców. Nasza przygoda z przedszkolem dopiero się rozpoczyna, ale już bardzo lubimy tańczyć i śpiewać z Naszymi Paniami: mgr Romualdą Dondziak i mgr Anną Wiśniewską. Na pomoc możemy liczyć ze strony Pani Małgosi Topór i Pani Wioli Ratajczyk. W Naszym gronie czujemy się dobrze i bezpiecznie.

Grupa VII

Malinki to grupa dzieci 3 i 4 – letnich. W grupie pracują dwie nauczycielki mgr Natalia Pawłowska – Ciemcioch i mgr Małgorzata Krahel oraz pomoc nauczyciela Anna Szot.
Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek.

Grupa VIII

Jagódki to grupa dzieci 4 letnich. Nasza grupa liczy 25 dzieci, w tym 11 chłopców i 14 dziewczynek. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zajęciach ruchowych, plastycznych, muzycznych i dydaktycznych, dzięki którym rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania. Jak każde dziecko czteroletnie Jagódki są bardzo ruchliwe, dlatego najchętniej spędzają czas na zabawach podczas pobytu na świeżym powietrzu. W naszej grupie panuje przyjazna i miła atmosfera, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi dzieci.

nauczyciele: p. mgr Katarzyna Jurkowska, p. mgr Angelika Zawalska,  pomoc n-la p. Katarzyna Skurko

Grupa IX

Do grupy uczęszcza 25 dzieci – 12 dziewczynek i 13 chłopców. Dzieci fantastycznie odnalazły się w nowej dla nich sytuacji – nawiązały nowe przyjaźnie i coraz lepiej czują się w przedszkolu. Panie nauczycielki: mgr Agnieszka Rejter i mgr Beata Figurska dbają o to, aby pobyt w przedszkolu był dla dzieci przygodą, a pomaga im w tym pani Katarzyna Maj. Boróweczki lubią tańczyć, śpiewać, bawić się na placu zabaw, nawet w trudnych dla nich zajęciach biorą udział z dużym zaangażowaniem. Dzieci uczestniczą w wycieczkach, spacerach, występują i oglądają występy innych. To grupa dzieci radosnych, otwartych na nowe wyzwania, pełnych zapału, pracowitości i energii.