Umowa do Przedszkola Publicznego w Przecławiu na rok szkolny 2021/2022

Uwaga Rodzice,

Umowy na nowy rok szkolny 2021/2022 proszę składać w terminie od 14 do 30 czerwca 2021r.

Podpisane umowy w dwóch egzemplarzach należy wrzucać do pojemnika w holu przedszkola.

Umowa do pobrania:

UMOWA – Przedszkole Publiczne w Przecławiu 2021-2022r.

Odwiedziny pani z biblioteki

Po długiej przerwie odwiedziła nas pani z biblioteki.  Jak zwykle przyniosła ze sobą ciekawa książkę. Tym razem były to przygody Kici Koci. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowiadania.

Pani Beatka zaprasza dzieci i rodziców do biblioteki, gdzie czeka mnóstwo fajnych książek dla dzieci i dorosłych!

Dzień Przyjaciela

9 czerwca jest Dzień Przyjaciela. Dzieci z grupy Poziomki przygotowały dla swoich przyjaciół z Jeżynek małą słodką niespodziankę!

Były zabawy i tańce!

Z przyjaciółmi zawsze wesoło!

Dzień Dziecka w Poziomkach

W dniu 1 czerwca nasze dzieci z grupy Poziomki brały udział w Dniu Dziecka zorganizowanym na placu przedszkolnym. Był to wyjątkowy i pełen szczególnej radości dzień dla naszych pociech. Wesołe zabawy z animatorami, odwiedziny Minionka, bańki mydlane oraz brokatowe tatuaże oddały radość i uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Zebranie – Poziomki

W dniu 15 czerwca o godzinie 17.00 w sali Poziomek odbędzie się zebranie podsumowujące drugie półrocze pracy dydaktyczno-wychowawczej na grupie oraz spraw bieżących.
Prosimy o wysoką frekwencję.
Z góry dziękujemy!

Życzenia dla dzieci

Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu na twarzy każdego dnia a Wasze marzenia żeby zawsze się spełniały i były celem w życiu! Tego życzą panie z grupy Poziomek.