☀️ Przerwa wakacyjna ☀️

PRZYPOMINAMY O

PRZERWIE WAKACYJNEJ

w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu:

która rozpoczyna się od dnia

01.08.2022  –  19.08.2022

W tym czasie Przedszkole Publiczne w Przecławiu będzie zamknięte.

Wakacje z dzieckiem.

W poniższym pliku znajdziemy kilka propozycji zabaw z dzieckiem podczas wakacji.

WAKACJE Z DZIECKIEM

Picnic Country Show grupa Jeżynki, Poziomki, Jabłuszka

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

W dniu 30 maja 2022 r., w Naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców, malowania buziek, dmuchania balonów i puszczania przecudownych baniek. Dzieci skorzystały ze wszystkich atrakcji i w tym dniu opuściły przedszkole z uśmiechem. Nie zabrakło również słodkości i prezentów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji Sedina HS za pomoc i finansowe wsparcie przy zorganizowaniu zabaw i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy równie wszystkim Nauczycielkom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie w cudownym Dniu Dziecka.

Warsztaty o bezpieczeństwie nad wodą w grupie Poziomki

20 maja 2022 r., dzieci z grupy Poziomek uczestniczyły w warsztatach „Świat wodny jest piękny, ale bywa niebezpieczny”.

Dzień Mamy i Taty w Poziomkach

Wizyta w bibliotece grupa Poziomki

24 maja dzieci z grupy Poziomek, udały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki w  Przecławiu. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z nowym miejscem i z Panią Bibliotekarką. Poziomki miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni, oraz posłuchać bajki czytanej przez Panią. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak się w niej zachować.