• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole
 • -

Spis Powszechny Próbny w naszej Gminie

Weź udział w badaniu w dniach 1 – 30 kwietnia 2020r https://spis.gov.pl/

Do pobrania:  spis informacja


 • -

Propozycje zabaw dla małych tancerzy.

Witamy Serdecznie 🙂

Wychodząc na przeciw sytuacji panującej w kraju proponujemy Państwu oraz naszym małym tancerzom utrzymanie ciągłości zajęć tanecznych i rytmicznych, które na co dzień prowadzone są w przedszkolach. W naszej zamknięte grupie publikować będziemy materiały, dzięki którym Państwa dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w domu. Wystarczy włączyć filmik i bawić się razem z nami. Zapraszamy serdecznie.

W celu dodania do grupy proszę odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Link do grupy (jeśli nie działa należy skopiować i  wkleić w przeglądarkę) https://www.facebook.com/groups/tance.wygibance/ 

pozdrawiam serdecznie

pani Ada


 • -

Walentynki w Motylkach

Z okazji dnia Św. Walentego w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia tematycznie nawiązujące do święta. Dzieci radośnie tańczyły przy piosence pt.” Serduszko puka”, z zaangażowaniem szukały ukrytych serduszek w sali , a następnie wykonały pracę plastyczną, pt. Walentynka dla Rodziców.


 • -

Motylki na spacerze

Spacer 06.02.2020r.- Motylki

W czwartkowy poranek dopisała mam pogoda i wybraliśmy się na krótki spacer. Maluszki  poznały  teren otaczającego nas przedszkola i szkoły podstawowej.


 • -

Występy przedszkolaków- Motylki

W dniach 22.01.2020r. i 05.02.2020r. odwiedziła Motylki grupa przedszkolna. Starszaki zaprezentowały nam swój program muzyczny, taneczny, i teatralny. Maluszki były oczarowane pokazem i z wielkim zainteresowaniem oglądały i słuchały występujących artystów. Wszystkim widzom przedstawienie bardzo się podobało. Zapraszamy ponownie.


 • -

Zajęcia z akupresury „Motylki”

Dnia 03.02.2020r. odbyły się zajęcia z akupresury: stóp i  masażu relaksacyjnego przy pomocy dysków sensorycznych.


 • -

Bal karnawałowy w Motylkach

 Dnia 31.01.2020r. maluszki z  grupy „Motylki” w swoich pięknych przebraniach uczestniczyły w balu karnawałowym. Czas zabawy dzieciom umilili animatorzy. Było wiele atrakcji między innymi: dmuchany zamek, zabawa z chustą animacyjną i kolorowymi piłkami, bańki mydlane oraz znana i lubiana maskotka Sky z Psiego Patrolu. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią uczestniczyły we wszystkich zabawach.


 • -

Tor przeszkód z figur geometrycznych- Motylki

28.01.2020r.

W dniu dzisiejszym maluszki miały ogromną frajdę. Wykazały się odwagą i sprawnością fizyczną. Pokonywały różnego rodzaju przeszkody, którymi były kolorowe figury geometryczne.


 • -

Motylki poznają warzywo-ogórek i kolor zielony.

23.01.2020r.

W dniu dzisiejszym zachęcałyśmy małe „ Motylki ‘’do poznania zmysłem wzroku, dotyku, węchu i smaku zielonego warzywa- ogórka, po degustacji dzieci z wielkim zaangażowaniem usprawniały swoje paluszki wykonując pracę plastyczną, pt. „ Zielony ogórek”.


 • -

Chusta animacyjna- Motylki

22.01.2020r.

Zabawy ruchowe rozwijają motoryczne umiejętności maluszka, a przy tym wyładowują nadmiar energii zgromadzony w ciągu dnia.