• 915065800 Przedszkole

Motylki- tablica manipulacyjna

22 stycznia 2021r.

Sala Biedronek została wyposażona w tablicę manipulacyjną. Jest ona podzielona na 5 części, z których każda w inny sposób wspiera zdolności motoryczne i koordynacyjne. Na tablicy znajdują się: labirynty manipulacyjne, koło z koralikami, obracane koła zębate, dzwonki, lusterko, magnetyczny labirynt, labirynty przestrzenne z koralikami.

Motylki ozdabiają pierniczki

20 grudnia 2020r.

Motylki tego dnia zamieniły się w małych cukierników i wspólnie z ciociami wykonały pierniczki, które później przepięknie ozdobiły.

Motylki- Choineczka

14 grudnia 2020

Motylki wykonują drzewko Bożonarodzeniowe.

Motylki- zabawa matematyczna

10 grudnia 2020r.

Zabawa matematyczna z wykorzystaniem pojemników metodą Helen Doron. Dzieci rozwijają wyobraźnię do trzech. Zabawa w nawlekanie sznurówką cyfr umieszczonych na kole tekturowym z dziurkami.

Żłobek- Mikołajki w Motylkach

7 grudnia 2020r.

Tego dnia na dzieci czekała niespodzianka w postaci Świętego Mikołaja. Miał On olbrzymi czerwony worek pełny prezentów. Biedronki z zaciekawieniem podchodziły, żeby zobaczyć co jest w worku. Każde dziecko otrzymało prezent, który przyniósł im wiele radości. Prezenty zostały ufundowane ze środków Rady Rodziców.

Żłobek- Motylki wykonują karmnik

4 grudnia 2020r.

Poznajemy gila, wróbla i sikorkę. Są to ptaki, które zostają z nami na zimę. Motylki uzupełniają ziarenkami karmniki ptaszków ćwicząc przy tym sprawność ruchów dłoni.

Motylki- Andrzejkowe wróżby

30 listopad 2020

Abrakadabra czary mary dziś się odbywają czary… malujemy farbami na mleku. Motylki poznały świat czarów, dziewczynki zmieniły się we wróżki, a chłopcy w czarodziejów.