• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl zlobek@kolbaskowo.pl
  • 915065800 (Przedszkole) 605442440 (Żłobek)

Motylki „Gdzie jest balonik”

15 październik 2020

Przyczepianie, dmuchanie, podrzucanie oraz taniec z balonem.

Motylki- wspólne spożywanie posiłku

14 październik 2020

Prawidłowa postawa, rozwijanie umiejętności posługiwania się sztućcami.

Motylki „Spotkanie z farbą”

14 październik 2020

Praca plastyczna kształtująca umiejętności malowana farbą.

Motylki „Magiczne ziarna”

13 październik 2020

Rozwijanie precyzji ruchów rąk, rysowanie, przesypywanie praz ugniatanie ziaren.

Motylki „Bezpieczny przedszkolak”

9 październik 2020

Zabawy uczące bezpiecznego poruszania się po drodze.

Motylki- zajęcia

8 październik 2020

„Idzie wąż” – Próba nauki chodzenia z wężem.

„Chusta”- Zabawy integracyjne z chustą Klanza.

„Relaksacja”- ćwiczenia relaksacyjne na dywanie.

Motylki robią grzybki

7 październik 2020

Doskonalenie pracy paluszków poprzez malowanie farbą kropek na kapeluszu grzyba.

Motylki- Dzień chłopaka

30 wrzesień 2020

To dzień, na który czeka każdy chłopiec z grupy, ponieważ tego dnia to oni zostają obdarowywani prezentami przez swoje koleżanki. Pierwsze kontakty interpersonalne, w które wchodzi dziecko są inicjowane przez nas dorosłych- pozwalamy  w ten sposób dojrzeć dzieciom do współżycia w społeczeństwie i przyswojenia tradycji i wzorów kulturowych, które wyznaczają sposób zachowania się.

Motylki- zabawy na dworze.

18 wrzesień 2020

Motylki spędzały czas na wspólnych zabawach na świeżym powietrzu. Bawiły się hula-hop, jeździły wózkami, bawiły się foremkami do piasku, bawiły się w chowanego w domku, bawiły się piłkami oraz swobodnie biegały na terenie zielonym. Wszystkie te zajęcia wspierają integrację, dzieci uczą się w ten sposób współdziałania w grupie, dzielenia się zabawkami a przy tym wszystkim rozwijają skoczność i koordynację ruchową.

Motylki- Urodziny Marcela

11 września w grupie Motylki swoje 2 urodziny obchodził Marcel. Z tej okazji cała grupa wspólnie z ciociami zaśpiewała Mu sto lat wśród kolorowych balonów!! Tego dnia na dzieci czekał słodki i zdrowy poczęstunek przyszykowany przez Rodziców Marcela. Jubilat z okazji swojego święta otrzymał dyplom i urodzinowy medal.