• 915065800 Przedszkole

Motylki- fotorelacja z balu

Niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. O czym mowa… oczywiście o Balu Karnawałowym, który odbył się w naszym Żłobku 29 stycznia 2021r.

Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, kotki, biedronki, smerfy, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorów, którzy zachęcali dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla dzieci między innymi: modelowanie balonów, zamykanie w bańce, zabawy z Maskotką Sky oraz bardzo uwielbiany przez dzieci dmuchany zamek! Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bal umożliwił dzieciom i opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Motylki- Dzień Kota

17 luty 2021r.

Dziś „Dzień Kota”. Motylki poznały różne rasy kotów i ich życie. Naśladowały odgłosy zwierząt i zrobiły prace plastyczną pt. „Kot”.

Motylki- Walentynki

15 luty 20201r.

Dziś „Motyli” zapoznały się ze szczególnym świętem jakim są Walentynki. Dzieci zrobiły z masy solnej serduszka dla Rodziców.

Motylki- Tłusty Czwartek

11 luty 2021r.

Tłusty czwartek to dzień, w którym objadamy się pączkami i faworkami. Motylki zrobiły z aksamitnej masy plastycznej całuski i ozdobiły je kolorową posypką.

Motylki- Bałwan

4 luty 2021r.Znalezione obrazy dla zapytania: olaf

„Ulepimy dziś bałwana. No chodź, zrobimy to. Tak dawno nie widziałam Cię…”

Motylki cieszą się, że spadł śnieg i lepią z talerzyków postać bałwanka w 3D. Utrwalają przy tym kształt koła i kolor biały.

Motylki- zimowe sporty

28 stycznia 2021r.

Motylki poznają zimowe sporty. Dzieci wykonują prace plastyczną- łyżwa wyklejona za pomocą plasteliny. Maluszki w ten sposób ćwiczą sprawność ruchów dłoni.

Motylki- Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2021r.

Babciu Dziadku coś Wam dam…

Rysujemy portrety najważniejszych osób w rodzinie. Wykonaliśmy także laurki dla Dziadków z okazji ich święta.