• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl zlobek@kolbaskowo.pl
  • 915065800 (Przedszkole) 605442440 (Żłobek)

,,Bezpieczna droga do Przedszkola”

W ramach akcji jestem bezpiecznym przedszkolakiem w dniu 2.10 odbyły się zajęcia mające na celu uświadomienie dzieciom o konieczności noszenia odblasków a także jak trzeba się zachowywać aby bezpiecznie poruszać się po chodniku. Na dzieci czekały auta, znaki drogowe przygotowane dzięki uprzejmości Straży Gminnej.

Zajęcia poprowadziła K.Gaweł

Dzień Chłopaka w grupie Malinki

W dniu 30.09 odbył się Dzień Chłopaka w tym dniu przygotowana była dla dzieci moc atrakcji takich jak zabawy z chustą animacyjną, zabawy taneczne przy muzyce, konkursy. Dzieci wykonały plakat a później czekał na nie słodki poczęstunek – na koniec każdy chłopiec otrzymał upominek.
Zabawy poprowadziła K. Gaweł

Witamy panią Jesień

„Witamy panią Jesień”

W dniu 25.09 odbyły się zajęcia przyrodnicze które miały na celu prezentacje i omówienie darów jesieni. Dzieci stworzyły piękny jesienny kącik a następnie wykonały prace plastyczną. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości za wszystkie dary serdecznie dziękujemy!

K. Gaweł